Polarizované sluneční brýlové čočky.
Pohodlné vidění bez nepříjemných odrazů.

 • V čem jsou polarizované čočky odlišné?

  V čem jsou polarizované čočky odlišné?

  Polarizované čočky jsou absolutní nezbytností pro lyžaře a nadšence do vodních sportů, k lepšímu vidění však mohou pomoci téměř každému nositeli brýlí: sluneční brýlové čočky s polarizačním filtrem. Speciální povrchová úprava omezuje nepříjemné odražené světlo, se kterým se můžeme setkat např., když se slunce opře do mokré vozovky, sněhu, vody či kovových povrchů. Speciální odstín zároveň zlepšuje vnímání kontrastu a barev.

  Výsledek: méně nepříjemných odrazů světla, ostré a pohodlné vidění – i na ostrém slunci. Tento nadstandardní filtr je vynikající nejen, jsou-li vaše oči citlivé na ostré světlo, ale také pro řízení, slunění na pláži, sportování či jiné denní činnosti – polarizované sluneční brýlové čočky zajišťují mnohonásobně větší zrakovou pohodu.
  Sluneční brýlové čočky s polarizačním filtrem ZEISS samozřejmě obsahují 100% ochranu před UVA a UVB zářením.

 • Níže uvádíme, jak polarizace funguje.

  Níže uvádíme, jak polarizace funguje.

  Loading the player...

  Přirozené světlo se pohybuje do všech směrů. Z toho důvodu je klasifikováno jako nepolarizované. Jakmile sluneční paprsky přijdou do styku s povrchem odrážejícím světlo, např. když sluneční paprsky osvítí vodu, sníh, mokrou silnici nebo brýlovou čočku, odrazí se zpět a odkloní se v určitém směru. Jinými slovy se stanou polarizovanými.

  Většina tohoto světla je polarizovaná vertikálně, tj. uspořádána svisle. Polarizační filtr brýlových čoček je ve vertikálním směru zarovnán, a proto světlo odrážející se od vody, mokré silnice či sněhu blokuje a odrazy světla téměř zcela eliminuje.

  Bez Polarizační filtr

  S Polarizační filtr

 • Doplňkové možnosti

  Doplňkové možnosti pro větší pohodlí, styl a bezpečí

  Větší kontrast, živější barvy. Odstíny brýlových čoček.

  Více informací

  Brýle do každé situace díky samozabarvovacím čočkám. Rekordní rychlost zajištěna.

  Více informací

  Pro optimální vidění: jednoohniskové brýlové čočky ZEISS.

  Více informací

  Vytvořte si ze svých progresivních brýlí brýle sluneční s ochranou před ostrým světlem a UV zářením. Řešení šitá na míru i pro ty, kteří s brýlemi teprve začínají. Individualizované progresivní čočky ZEISS.

  Více informací

  Vyberte si povrchovou úpravu čoček, která vám sedí nejlépe:

  DuraVision® Platinum – nejtvrdší povrchová úprava čoček společnosti ZEISS nabízí maximální odolnost proti poškrábání, optimální ochranu proti prachu a vysoce efektivní antireflexní povrchovou úpravu.

  Více informací

 • Vyhledat optika

  Vyhledejte ZEISS optika ve vaší blízkosti

  Vyhledejte optika ve vaší blízkosti. Poskytne vám podrobné informace a pomůže s nastavením čoček uzpůsobených vašim jedinečným zrakovým potřebám...

  Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli