Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe

Čas na osvěžení vašich unavených očí.

Novinka!
pro nositele
kontaktních čoček

Úleva pro unavené oči, menší námaha očí, jasné a ostré vidění: Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe jsou světově prvními čočkami speciálně vyvinutými pro potřeby nositelů kontaktních čoček.

Univerzální řešení pro bezproblémové vidění po vyjmutí kontaktních čoček: tyto brýlové čočky se mohou pochlubit inovativním designem přizpůsobeným zrakovému chování nositelů kontaktních čoček v kombinaci s technologií a povrchovou úpravou optimalizovanou pro vidění v digitálním světě. Brýle pro nositele kontaktních čoček – dopřejte svým očím tolik potřebnou úlevu.

ZEISS EnergizeMe.

První brýlové čočky vytvořené pro uvolnění očí po nošení kontaktních čoček.

V dnešní době má každý nositel kontaktních čoček alespoň jedny brýle, které nosí, aby ulevil očím po dlouhodobém nošení čoček. Časté používání chytrých telefonů, tabletů atd. naše oči dále zatěžuje. Ale věděli jste, že s těmito náhradními brýlemi toho můžete dokázat ještě mnohem více?

Užijte si při přechodu na brýle po vyjmutí kontaktních čoček pohodlné a svěží vidění. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe poskytují nositelům kontaktních čoček oproti běžným brýlím něco navíc. Tyto brýlové čočky jsou speciálně přizpůsobeny vizuálnímu chování nositelů kontaktních čoček a vidění v digitálním světě.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Sbohem oční únavo!

Užijte si pohodlné vidění při používání chytrého telefonu, notebooku či tabletu – díky inovativní technologii společnosti ZEISS.

I když ne všichni z nás jsou od dětství uživateli digitálních zařízení, všichni je stále častěji používáme. Tento vývoj způsobil zásadní změnu našeho vizuálního chování: čtení na digitálních zařízeních vyžaduje menší vzdálenost, způsobuje neobyčejně časté zaostřování z blízka na dálku a zpět. Dlouhé používání chytrého telefonu, tabletu či podobného digitálního zařízení navíc může přivodit přetížení či nadměrnou únavu očí. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe pro nositele kontaktních čoček disponují speciální technologií, díky které je čtení knih a textu ze všech digitálních zařízení jednodušší a elegantně tak předchází únavě očí z digitálních zařízení.

Sbohem oční únavo!

Zvýšené vizuální pohodlí za umělého světla.
Potlačuje únavu očí a vizuální stres.

Nezáleží na tom, je-li to chytrý telefon, LED lampa, monitor, televize, tablet nebo e-čtečka: moderní zdroje světla vyzařují mnohem více modrého světla, než jsme byli kdy zvyklí. Modré světlo může být nebezpečné a mnozí jej považují za nepříjemné a únavné. Neblahý účinek má také na naše biologické rytmy. Speciální filtr modrého světla těchto brýlových čoček vám poskytne mnohem pohodlnější vidění.

Úplná UV ochrana ve všech čirých brýlových čočkách ZEISS. Celý den. Každý den.

UV záření je vždy přítomné. I když je venku zamračeno. UV záření představuje zdravotní riziko pro vaše oči, ale i jejich okolí. Chráníte své oči, když jste venku? Všechny čiré brýlové čočky ZEISS jsou nyní k dostání s plnou UV ochranou!

Speciální vlastnosti těchto čoček filtrují škodlivé UV paprsky a vašim očím poskytnou dlouhotrvající ochranu.

Škrábance a špína nemají šanci. Odolnější než kdy jindy.

Vysoce výkonná povrchová úprava vašim čočkám dodá neobyčejnou odolnost proti poškrábání a statickým prachovým částicím. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po delší dobu a jejich čištění bude výrazně snadnější. Totéž platí pro brýlové čočky ZEISS EnergizeMe: kromě speciálního filtru modrého světla jsou standardně vybaveny špičkovou tvrdou povrchovou úpravou a technologií Clean Coat.

Ušité na míru vám a vašemu zrakovému chování.

Perfektní řešení pro všechny nositele kontaktních čoček
– včetně nositelů progresivních brýlových čoček.

Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe pro nositele kontaktních čoček jsou dostupné ve třech verzích a přizpůsobené konkrétnímu životnímu stylu a věku nositele. Váš optik vám rád poradí, která verze je pro vaše zrakové potřeby nejvhodnější:

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 20 až 35 let jsou vhodné brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Mono:

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 20 až 35 let jsou vhodné brýlové čočky

ZEISS EnergizeMe Mono:

Naše brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Mono jsou optimálně uzpůsobeny pro společensky aktivní „digitální nadšence“ ve věku 20 až 35 let. Standardní výbavou těchto brýlových čoček je povrchová úprava DuraVision BlueProtect a obsahují technologii Digital Inside, díky čemuž jsou ideální pro mladé a uvolněné oči.

Pro nositele kontaktních čoček ve věku od 30 do 45 let nabízíme verzi ZEISS EnergizeMe Digital:

Pro nositele kontaktních čoček ve věku od 30 do 45 let nabízíme verzi

ZEISS EnergizeMe Digital:

Nositelé brýlí a brýlových čoček ve věku od 30 do 45 let mohou těžit z verze ZEISS EnergizeMe Digital, která je standardně dodávána s povrchovou úpravou DuraVision BlueProtect a technologií Digital Inside – jistota pohodlnějšího a uvolněného vidění.

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 40 let a více máme brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Multi:

Pro nositele kontaktních čoček ve věku 40 let a více máme brýlové čočky

ZEISS EnergizeMe Multi:

Ideální řešení pro nositele progresivních či multifokálních kontaktních čoček pro jedince starší 40 let. Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Multi s povrchovou úpravou DuraVision BlueProtect a technologií Digital Inside – pro ostré, jasné vidění a odpočaté oči.

Neuvěřitelně tenké a lehké čočky. I v případě vysokého počtu dioptrií.

Následující pravidlo platí pro každé brýle: čím lehčí jsou, tím lépe. A to platí nejen pro obruby. Výroba monofokálních brýlových čoček ZEISS, které jsou i v případě vysokého počtu dioptrií tak tenké a lehké, jak jen je to možné, je umožněna použitím vysoce kvalitních materiálů a kategorií jakosti. Tímto je zajištěn maximální komfort nositele díky minimální hmotnosti.

5 tipy pro nositele kontaktních čoček, jak dosáhnout perfektní zrakové pohody

Kontaktní čočky a brýle jsou skvělý tým, pokud k sobě pasují.

1. Kontaktní čočky a brýle jsou skvělý tým, pokud k sobě pasují. Mnoho lidí neví, že kontaktní čočky musí být nositeli přizpůsobeny stejně jako je tomu u klasických brýlí. Oči si proto zcela určitě nechte vyšetřit optikem. Perfektní vidění a skvělá snášenlivost nositele – tyto dva faktory hrají pro kvalitu života neodmyslitelnou roli.

Kontaktní čočky by neměly být nošeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

2. Kontaktní čočky by neměly být nošeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Dopřejte svým očím odpočinek – a trochu čerstvého vzduchu. Odborníci nedoporučují nošení kontaktních čoček déle než osm hodin.

Každodenní hygienická péče o kontaktní čočky je absolutní nezbytností.

3. Každodenní hygienická péče o kontaktní čočky je absolutní nezbytností. Na čištění, skladování a oplachování kontaktních čoček používejte pouze roztoky doporučené vaším optikem. Roztok v pouzdře na čočky měňte každý den a co tři až šest měsíců si dopřejte nové pouzdro.

Při nošení kontaktních čoček mějte při ruce vždy sluneční brýle:

4. Při nošení kontaktních čoček mějte při ruce vždy sluneční brýle: kontaktní čočky totiž neposkytují dostatečnou ochranu před UV zářením, jelikož kryjí pouze část oka. Nositelé kontaktních čoček by proto měli vždy mít po ruce kvalitní sluneční brýle s UV-A a UV-B ochranou.

Dopřejte svým očím v průběhu dne pravidelný odpočinek.

5. Dopřejte svým očím v průběhu dne pravidelný odpočinek. Pomoci vám může tzv. pravidlo 20-20-20: ideálně byste se měli bez zaostřování každých 20 minut po dobu 20 sekund dívat na objekty ve vzdálenosti 20 metrů.

Související produkty

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti