Vodní sporty, zimní sporty či golf: sportovní brýle ve stručnosti

Čtěte dále a zjistěte více o vlastnostech vašich vlastních sportovních brýlí

Jedním z nejvýznamnějších faktorů určujících sportovní výsledek je perfektní zrak. Ať už hrajete golf, fotbal, tenis nebo hokej, zrak hraje neodmyslitelnou roli, když přijde na optimální výkon a bezpečí: kdyby tenista nemohl sledovat míček, ovlivnilo by to načasování jeho úderu. Nesejde na tom, jestli jste amatér nebo profesionál, každý potřebuje individuálně přizpůsobené sportovní brýle s UV ochranou. Váš optik zváží váš životní styl a pomůže vám přijít na to, jaký typ sportovních brýlí potřebujete – např. s dokonale zabarvenými brýlovými čočkami pro zimní sporty, vhodnou ochranou před sluncem a ostrým světlem pro vodní sporty (např. plachtění a surfování) nebo se zakřivenými čočkami na ochranu před špínou a větrem, které umožňují jasné vidění až k okrajům. Další informace naleznete v našem shrnutí nazvaném „Lepší vidění při sportu“.

Brýle pro vodní sporty

Ať už rádi jachtaříte, surfujete, potápíte se nebo plavete, odhalíme vám tajemství, jak mají vypadat optimální brýle pro vodní sporty?

10 nejužitečnějších tipů pro výběr sportovních brýlí

Co byste měli mít na paměti při koupi sportovních brýlí? Zjistěte více, jak vylepšit svůj sportovní výkon a přitom si chránit zrak.

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!
Improve your performance with quality prescription sports glasses Optimum vision for athletes
Lepší vidění pro zimní sporty Mnozí příznivci lyžování a snowboardingu, jak s korekcí vidění, tak i bez ní, „létají oslepení“ dolů po svazích.
Sportovní brýle pro novou generaci běžců: Běžecké sluneční brýle Nike Vision Vaporwing Společnosti Nike Vision a ZEISS daly hlavy dohromady a vytvořily sportovní sluneční brýle pro opravdové běžce.
Ideální brýle pro golfisty Klíč k lepšímu handicapu
Perfektní vidění při jízdě na kole: jaké brýlové čočky jsou nejlepší pro cyklisty? Rychlost, změny světelných podmínek a poletující částečky představují zvláštní podmínky pro brýle na cyklistiku: tady jsou některé tipy od projektu LEPŠÍ VIDĚNÍ.
Perfektní vidění pro všechny příznivce zimních sportů ZEISS prezentuje novou módní kolekci lyžařských brýlí
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti