Zjistěte více o brýlích na dálku a na čtení

Vše, co potřebujete vědět o jednoohniskových brýlových čočkách

Věděli jste, že když odborníci hovoří o „normálních“ brýlích, mají na mysli brýle na dálku? Spolu s brýlemi na čtení se řadí mezi nejběžnější způsoby zlepšení zraku. Ale proč jsou jednoohniskové brýle tak výjimečné – a co dělá dobré brýle tak dobrými? Není to jen o dokonalých brýlových čočkách – klíčovou roli při zajištění nejlepšího možného zraku hrají také obruby a přesné přizpůsobení obličeji nositele. Brýle přece jen pomohou k lepšímu vidění podle toho, jak jsou čočky a obruby přizpůsobeny nositeli. Ale na čem to vše záleží? Čtěte dále a zjistěte vše, co potřebujete vědět o brýlích na čtení, brýlích na dálku a brýlových čočkách, které začaly jako „čtecí kameny“, barevných a samozabarvovacích brýlových čočkách, volbě vhodných obrub a jak je dnes snadné vyrobit tenké a lehké brýlové čočky ZEISS i při vysokém počtu dioptrií.

Kolik brýlí potřebujete?

Nenechte se zlákat všemi možnostmi, jež se na trhu nabízejí!

Rozpoznání problémů se zrakem

Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus atd.: Jaké poruchy vidění existují a jak je můžeme napravit?

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!
A najednou uvidíte více – dokonce i v noci a za snížené viditelnosti ZEISS představuje novou koncepci čoček pro lepší vidění: užívejte si jasnější vidění s vysokým kontrastem v noci a za snížené viditelnosti

Řízení + mobilita 24.11.2017

Tags:

Historie brýlí Od úplných počátků, kdy měly podobu „čtecích kamenů“, po doplňky životního stylu
Často kladené otázky ohledně brýlových čoček ZEISS Digital Co přesně brýlové čočky ZEISS Digital znamenají?

Řízení + mobilita 16.10.2017

Tags:

Prožít život s kvalitním viděním bez námahy: Objevte novou řadu brýlových čoček pro lidi mezi 30 a 40 lety, kteří pravidelně používají digitální zařízení Brýlové čočky ZEISS Digital zaplňují mezeru mezi jednoohniskovými a progresivními čočkami!

Řízení + mobilita 16.10.2017

Tags:

Nejlepší brýlové čočky pro řidiče – dojeďte do cíle bezpečně Individuální čočky pro řízení dělají jízdu za volantem nejen uvolněnější, ale také významně zvyšují bezpečnost. Co musí mít zákazníci na paměti, když kupují brýle pro řízení?
Proč se vyplatí mít druhé brýle Existuje řada situací, ve kterých se druhé brýle stávají nejdůležitějším doplňkem, který máte.

Řízení + mobilita 16.10.2017

Tags:

Správné čočky pro motocyklisty a řidiče aut se stahovací střechou Více bezpečnosti v dopravě: užívejte si řízení se správnými brýlemi
Vývoj brýlových čoček pro řízení Pohled do zákulisí: jak společnost ZEISS vyvíjela DriveSafe
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti