Brýlové čočky pro nezapomenutelné okamžiky a optimální vidění

ZEISS nabízí čtyři úrovně kvality sahající od tradičních sférických až po individualizované brýlové čočky.

Přibližně od 30 let věku začínají oči ztrácet na schopnosti adaptace. Často k tomu dochází bez povšimnutí. Právě zde mohou Digital brýlové čočky společnosti ZEISS pomoci snížit únavu očí.

Progresivní brýlové čočky musí být přesně uzpůsobeny vám a vašim vizuálním návykům. Portfolio ZEISS progresivních brýlových čoček nabízí čtyři výkonnostní úrovně a sedm technologií, kdy některé z nich zažívají historické prvenství.

Žijeme v rychlém světě, neustále ve spojení s lidmi, informacemi a věcmi, a to jak online, tak offline. Naše oči jsou přilepeny k digitálním zařízením, i při pohybu. Tento rychlý životní styl často vede k namáhání očí.

Na řízení auta je cosi úchvatného. Přesto jsou situace, kdy se lidé za volantem cítí nejistě a jejich brýle jim nepřinášejí dostatečnou podporu. To je třeba za deště nebo při bouřce, při rozednívání nebo při soumraku.

Trávení většiny dne před obrazovkou může vést k bolestem šíje, zad a ramenou. Často je to dáno nošením špatného typu brýlí.

Prohnuté brýlové čočky, jež chrání oči před prachem, nečistotami, sluncem a zrnky polétavého prachu, jsou konstrukčně optickou výzvou, zvláště v periferních oblastech brýlové čočky. Nikoli však v případě ZEISS.

První brýlové čočky vytvořené pro uvolnění očí po nošení kontaktních čoček.

Povrchové úpravy činí z plastových brýlových čoček mistrovská díla, jež plastové brýlové čočky přeměňují na každodenní mistrovská díla: jsou tvrzené, usnadňují čištění, zabraňují odrazům a poskytují ochranu.

Pokud je v tom ZEISS, je v tom i kvalita ZEISS. Zde se můžete dozvědět více o ostatních produktech ZEISS.

Čím je kvalita ZEISS tak výjimečná?

Mně připadají všechny čočky stejné – jak se mohu ujistit, že dostávám značkové čočky ZEISS?

Více než 160 let pomáhá inovativní úsilí společnosti Carl Zeiss vylepšovat svět vidění

Řada zkušeností, matematika a přesné znalosti o uživateli brýlí jsou zapotřebí k tomu, aby byl výsledek perfektní

Lepší vidění znamená precizní vidění. Toto společnost ZEISS vyznává více než 160 let. Diskrétní laserová gravura na precizních brýlových čočkách ZEISS je zárukou, že dostáváte opravdovou kvalitu ZEISS.

Rádi byste získali všeobecné informace o brýlích a dobrém vidění?

Tyto články vám mohou být nápomocné.

Naše oči jsou tím nejdůležitějším smyslovým orgánem. Proto je optimální vidění zcela nezbytné. Kdy jste si naposledy nechali zkontrolovat zrak?

Brýle na blízko a na dálku, progresivní brýle, sportovní brýle, brýle na čtení či brýle do práce: co byste měli vědět?

Aneb: Kdy je nejlepší se ke kontrole zraku dostavit?

Pro každou tvář existují skvělé obruby

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti