Pracovní život

Dobré vidění v práci – co byste měli mít na mysli.

Dobré vidění je důležité i v práci – může snížit únavu očí a k lepšímu vidění pomůže i dobré držení těla. Ať jste programátor nebo kosmetička, k dispozici je celá řada možností přizpůsobení vašemu zraku a různým požadavkům na pracovišti, které vám pomohu k lepšímu vidění za specifických podmínek. Zde patří nejenom brýle pro mimořádné pracovní požadavky, např. brýle pro piloty, ale také speciální řešení pro odborníky, u nichž při výkonu práce záleží na těch nejmenších detailech – např. pro zubaře a klenotníky, ale také pro osoby se zrakovým postižením díky zvětšovacím sklům a lupovým brýlím. K lepšímu vidění a pohodlí při práci vám mohou pomoci také brýle k počítači. Čtěte dále a zjistěte vše o „Lepším vidění v práci“.

Brýle pro manažery – nejkvalitnější brýlové čočky a obruby s vysoce individualizovaným zrakovým komfortem

Buzení respektu, elegance a maximální funkčnost – brýle pro lidi v manažerských pozicích s tím mají hodně společného.

Progresivní brýlové čočky s rozdílem

Existují ideální progresivní brýle pro každou příležitost: pro vaši práci, pro váš oblíbený koníček či sport?

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!
Progresivní brýlové čočky – malá mistrovská díla Brýle opatřené progresivními brýlovými čočkami nabízí ideální zrakové řešení pro ty, kteří potřebují vidět ostře na několik vzdáleností.
Všechno z hlediska práce u počítače Proč speciální brýle na čtení/víceohniskové brýle mohou usnadnit vaši práci
Lepší kvalita života a větší nezávislost: lepší vidění s pomůckami pro slabý zrak Jaké existují možnosti, když už brýle nestačí?
Brýle pro piloty – perfektní vidění I nad mraky Ať už profesionální tak i amatérští piloti potřebují brýle, které jim umožní dobře vidět i za extrémních světelných a povětrnostních podmínek.
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti