Můj zrakový profil –
mimořádný test zraku společnosti ZEISS

Zjistěte své zrakové návyky a najděte čočky ZEISS, které vám padnou jako ušité

„Můj ZEISS zrakový profil“ vám ukáže, jakým výzvám vaše oči každý den čelí a jaké brýlové čočky společnosti ZEISS jsou pro boj s nimi nejvhodnější.

Informace, které o svém osobním životě uvedete, jsou použity pro vytvoření zrakového profilu, na základě kterého vám váš optik při příští návštěvě poskytne idividualizované rady a doporučení. V kombinaci s výsledky vyšetření zraku získáte čočky ZEISS, které jsou na míru přizpůsobeny vašemu osobnímu životnímu stylu a zrakovým návykům.

Naše oči nebyly stvořeny pro moderní svět

Existuje mnoho různých důvodů, proč jsou pro vašeho ZEISS optika informace o vašem osobním životě a zrakových návycích tak důležité.

Naše osobní a pracovní životy se za poslední léta s příchodem nových technologií a digitálních zařízení v mnohém změnily. V průměru sledujeme obrazovku chytrého telefonu, tabletu či televize téměř pět hodin denně. Na mobil se přitom podíváme až 80krát za den. A tento trend stále roste.

Zvýšené nároky jsou na oči kladeny také při řízení. Oči samozřejmě i nadále nelibě nesou špatné počasí a slabé světlo, ale podráždění způsobené oslnivým světlem a stále častějším používáním navigačních systémů ve vozidlech na oči kladou požadavky neustálého zaostřování z blízka do dálky a soustředění se na malé informační displeje. To od našich očí vyžaduje maximální výkon, což ve věku nad 30 let může vést k únavě očí.

Technologický pokrok nám sice v práci i doma mnohdy usnadňuje život, ale zároveň naše oči vystavuje stále větší zátěži.

Zjistěte své zrakové návyky

Společnost ZEISS vyvinula nástroj analýzy zraku, který lze použít k určení vašich zrakových návyků. Nástroj s názvem Můj ZEISS zrakový profil na základě níže uvedených oblastí života stanovuje vaše zrakové požadavky:

  • Pracovní svět
  • Denní činnosti
  • Digitální činnosti
  • Mobilita
  • Zájmové činnosti

Jako výsledek získáte váš osobní zrakový profil a doporučené čočky společnosti ZEISS, které jsou přesně šité na míru vašim zrakovým návykům – to vše zdarma a bez závazků.

Můj zrakový profil

Můj zrakový profil

Zjistěte své zrakové návyky ještě dnes a získejte čočky uzpůsobené na míru.