Váš komplexní průvodce k lepšímu vidění

Pomůžeme vám s výběrem nových brýlí.

V současnosti nosí přibližně 200 milionů lidí brýlové čočky od Carl Zeiss Vision. 9900 zaměstnanců ve více než 30 zemích společně pracují každý den pro „lepší vidění“ a jsou zapojeni ve vývoji nejen vysoce precizních brýlových čoček, ale také měřicích přístrojů a diagnostických nástrojů. V oblasti optiky je Carl Zeiss Vision mezi světovými vůdčími společnostmi. Byli bychom potěšeni, kdyby tato studie splnila naše očekávání v tom, že ji budete také používat.

Co bychom vám rádi nabídli s LEPŠÍ VIDĚNÍ?
Každé oko je tak jedinečné jako otisk lidského prstu a žádný jiný smyslový orgán nám nedovoluje vidět a prožívat naše prostředí tak intenzívně. Proto je pro nás obzvláště důležité, abychom tuto jedinečnost vzali v úvahu při konzultacích a diagnostikování pacientů a při výrobě brýlových čoček ZEISS.

LEPŠÍ VIDĚNÍ se vám snaží nabízet informace, které odpoví na všechny vaše otázky ohledně zrakových řešení, brýlových čoček a lidského zraku. Zároveň vám poskytneme náhled do zákulisí společnosti Carl Zeiss Vision. Ukážeme vám, jaký druh ZEISS přesných brýlových čoček a zrakových řešení nabízíme. Také bychom byli rádi za vaše dotazy a zkušenosti.

Nejdůležitější témata LEPŠÍ VIDĚNÍ

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti