Řízení a mobilita

Trávíte hodně času na cestách? Ať už řídíte nebo používáte mobilní zařízení, pomůžeme vám vidět lépe.

Ať už řídíte nebo se díváte na svůj mobil, dnešní svět na váš zrak a oči klade mnoho nároků. Chytré telefony, notebooky a další obdobná zařízení mění způsob, jakým vidíme, a dívání se na blízko a potažmo digitální únavě očí dávají nový rozměr. Ale co dnes máme vlastně na mysli, když hovoříme o dobrém vidění – a jak jej můžeme nadále zlepšovat? Jaká je výhoda brýlí navržených pro řízení? Jak mohou brýle navržené pro boj s digitální únavou zraku pomoci, když surfujeme na internetu nebo se díváme na své chytré telefony? Čtěte dále a zjistěte vše o moderním „digitálním“ vidění a přečtěte si naše tipy jak pro nové, tak pro zkušené nositele progresivních brýlových čoček.

Namožené oči, unavené oči a pálení očí:

co je způsobuje a jak si ulevit.

Jak nejlépe vyvinout brýlové čočky, uzpůsobené našemu digitálnímu životnímu stylu?

LEPŠÍ VIDĚNÍ se se svými dotazy obrátilo na Tima Kratzera ze společnosti ZEISS Vision Care, aby se o vývoji digitálních brýlových čoček dozvědělo více.

Řízení + mobilita 16. 10. 2017

Tags:

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!
A najednou uvidíte více – dokonce i v noci a za snížené viditelnosti ZEISS představuje novou koncepci čoček pro lepší vidění: užívejte si jasnější vidění s vysokým kontrastem v noci a za snížené viditelnosti

Řízení + mobilita 24. 11. 2017

Tags:

Často kladené otázky ohledně brýlových čoček ZEISS Digital Co přesně brýlové čočky ZEISS Digital znamenají?

Řízení + mobilita 16. 10. 2017

Tags:

Prožít život s kvalitním viděním bez námahy: Objevte novou řadu brýlových čoček pro lidi mezi 30 a 40 lety, kteří pravidelně používají digitální zařízení Brýlové čočky ZEISS Digital zaplňují mezeru mezi jednoohniskovými a progresivními čočkami!

Řízení + mobilita 16. 10. 2017

Tags:

Proč se vyplatí mít druhé brýle Existuje řada situací, ve kterých se druhé brýle stávají nejdůležitějším doplňkem, který máte.

Řízení + mobilita 16. 10. 2017

Tags:

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti