U optika: co vám optik vybere, je věcí důvěry!

Zkušenosti optika jsou při vašem nákupu brýlí zásadní

Až dosud jsou brýle bohužel až příliš často vnímány jako nutné zlo: zaregistrujeme, že už nevidíme jako dřív, dojdeme si na vyšetření zraku, abychom následně obdrželi vhodné brýle, jež nám optik uzpůsobí. Stojí to čas i peníze. Někdy se přitom stane, že s výsledkem nových brýlí nejsme vlastně až tak úplně spokojeni.

Naše oči jsou tím nejdůležitějším smyslovým orgánem. Zhoršené vidění snižuje kvalitu našeho života a může být i rizikem např. v dopravě či při výkonu povolání. Potřeba dobrého vidění je bohužel často podceňována.

Brýle jsou pro každého jednotlivce jedinečnou záležitostí. Předtím, než se vyrobí, není jasné, jak dobře bude uživatel brýlí vlastně vidět nebo jak pohodlné pro něj nové brýle při každodenním nošení budou. Díky zkušebním brýlím a vhodným brýlovým čočkám, které vám optik do testovacích obrub vloží, získáte sice jakýsi první pohled do kvality vidění u budoucího produktu, ten si však předem nevyzkoušíte!

Rozhodující je, že optik doporučí co možná nejlepší produkt, úměrný vašemu zrakovému problému, návykům i peněžence. Jinými slovy je práce optika - podobně jako práce lékaře - věcí důvěry. My ze společnosti ZEISS bychom vám zde na LEPŠÍM VIDĚNÍ poskytli rádi několik tipů ohledně přípravy na návštěvu u svého optika a jistoty, že jste získali tu správnou radu. Naším cílem je zajistit váš požitek z téhož přirozeného vidění díky vašim novým brýlím jako v dobách, kdy jste se bez brýlí obešli.

Kontrolní seznam pro nákup nových brýlí

Brýle na blízko a na dálku, progresivní brýle, sportovní brýle, brýle na čtení či brýle do práce: co byste měli vědět?

Zrakové problémy navzdory novým brýlím?

Možná, že si musíte přivyknout na vaše nové brýle, abyste z nich získali co nejvíce

Zdraví + prevence 16. 10. 2017

Tags:

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!
ZEISS Online Oční Test Proveďte online kontrolní vyšetření zraku a otestujte si kvalitu svého vidění.
Vše, co byste měli vědět o svých nových precizních brýlových čočkách ZEISS
Hledejte Z jako ZEISS, když vybíráte čočky Mně připadají všechny čočky stejné – jak se mohu ujistit, že dostávám značkové čočky ZEISS?

Porozumění zraku 16. 10. 2017

Tags: U optometristy

Lepší kvalita života a větší nezávislost: lepší vidění s pomůckami pro slabý zrak Jaké existují možnosti, když už brýle nestačí?
Brýlové obruby, které budete chtít Jaké obruby jsou tento rok trendy? A k čemu se hodí nejlépe?
Život má příliš mnoho k nabídnutí, než aby to bylo viděno jen přes jedny brýle Pokud jste jako většina lidí, asi máte v botníku více než jediný pár bot – ale máte druhé brýle?
Mohou nevhodné brýle nebo špatné světlo poškodit váš zrak? Prozradíme vám, co se stane, když vaše oči musí pracovat příliš tvrdě

Zdraví + prevence 16. 10. 2017

Tags: U optometristy

Otázky k zodpovězení při vašem příštím očním vyšetření

Zdraví + prevence 16. 10. 2017

Tags: U optometristy

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti