Počítačové brýle – optimální, pohodlné vidění nejen pro práci na počítači

Zjistěte více o brýlích pro práci

Mnoho lidí trávících většinu pracovního dne před počítačem si stěžuje na bolesti šíje, zad nebo ramenou. Často musí po celé hodiny plně věnovat svou pozornost obrazovce. Večer, když se po práci dostanou domů, někdy i během pracovního dne, pocítí výsledek: svalové napětí šíje, zad nebo ramenou. Jednou z příčin může být fakt, že nosí špatné brýle. Řešením by mohly být počítačové brýle přesně uzpůsobené potřebám práce na počítači.

Brýlové čočky na čtení ani progresivní čočky nejsou ideálním řešením: Počítačové brýle mohou nabídnout větší vizuální pohodlí nejen při práci na počítači, ale i na dalších pracovištích a při volnočasových aktivitách vyžadujících vysoký stupeň soustředění.

Brýle pro piloty – perfektní vidění I nad mraky

Ať už profesionální tak i amatérští piloti potřebují brýle, které jim umožní dobře vidět i za extrémních světelných a povětrnostních podmínek.

Brýle pro manažery – nejkvalitnější brýlové čočky a obruby s vysoce individualizovaným zrakovým komfortem

Buzení respektu, elegance a maximální funkčnost – brýle pro lidi v manažerských pozicích s tím mají hodně společného.

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!
Všechno z hlediska práce u počítače Proč speciální brýle na čtení/víceohniskové brýle mohou usnadnit vaši práci
Ať jste zubní lékař nebo kosmetička – užívejte si perfektně ostré vidění s profesionálními brýlemi Některé činnosti vyžadují speciální brýlové čočky. Současné moderní technologie používané společností ZEISS vám pomáhají vidět perfektně, a to dokonce velmi malé předměty.
Kancelářské čočky ZEISS – perfektní řešení pro vidění při práci. LEPŠÍ VIDĚNÍ hovořil s Dr. Arne Ohlendorfem a Monique Welscherovou o pozadí vývoje nových pracovních brýlových čoček ZEISS
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti