Dělají žluté čočky lidi šťastnějšími?

Lepší vidění díky barevným čočkám

ZEISS Lepší Vidění

„Lepší vidění společnosti ZEISS“ je vodítkem pro všechny vaše dotazy ohledně vizuálních řešení, brýlových čoček a vašeho zraku. Zároveň nahlédnete do zákulisí společnosti ZEISS. Ukážeme vám, jaký druh ZEISS přesných brýlových čoček a vizuálních řešení nabízíme, jak vznikly a jaké výhody vám nabízí – stále nové, stále aktuální.

Speciální nabídky ZEISS

Získejte výrobní brýlové čočky
DriveSafe se slevou 17,5%
Každý detail se počítá

Namožené oči, unavené oči a pálení očí:

co je způsobuje a jak si ulevit.

Rozmazané vidění –

jak se potýkat s očními problémy, které ovlivňují váš každodenní život.

Můj zrakový profil

Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.

Více o zraku a brýlích čtěte zde

V současnosti nosí přibližně 200 milionů lidí brýlové čočky od Carl Zeiss Vision. 9900 zaměstnanců ve více než 30 zemích společně pracují každý den pro „lepší vidění“ a jsou zapojeni ve vývoji nejen vysoce precizních brýlových čoček, ale také měřicích přístrojů a diagnostických nástrojů. V oblasti optiky je Carl Zeiss Vision mezi světovými vůdčími společnostmi. Byli bychom potěšeni, kdyby tato studie splnila naše očekávání v tom, že ji budete také používat.

Obočí nelže

Co o nás prozrazuje naše obočí

Rychle tmavé. Rychle čiré: moderní samozabarvovací brýlové čočky

Ať si užíváte venkovního sluníčka nebo jste vevnitř, díky fotochromatickým brýlovým čočkám ZEISS PhotoFusion si můžete užívat skvělý zrak 24 hodin denně

Jak si mám dezinfikovat brýle a jak zamezím mlžení brýlí, když nosím roušku?

Nejlepší brýle do auta – dojeďte do cíle bezpečně

Individuální brýlové čočky na řízení zlepšují zhoršený zrak a rovněž zvyšují bezpečnost. Co je třeba mít na paměti před koupí brýlí na řízení.

Progresivní brýlové čočky – malá mistrovská díla

Brýle opatřené progresivními brýlovými čočkami nabízí ideální zrakové řešení pro ty, kteří potřebují vidět ostře na několik vzdáleností.

Improve your performance with quality prescription sports glasses

Optimum vision for athletes

Váš komplexní průvodce k lepšímu vidění

Každé oko je tak jedinečné jako otisk lidského prstu a žádný jiný smyslový orgán nám nedovoluje vidět a prožívat naše prostředí tak intenzívně. Proto je pro nás obzvláště důležité, abychom tuto jedinečnost vzali v úvahu při konzultacích a diagnostikování pacientů a při výrobě brýlových čoček ZEISS.