Produkty ZEISS pro lékaře a optometristy

Partner současnosti i budoucnosti

Naším cílem je pomáhat zákazníkům k úspěchu prostřednictvím těch nejlepších produktů, inovativních řešení, globální podpory podnikání a osobních služeb. Jako přední světový výrobce přesné optiky propojujeme technickou odbornost a inovativní myšlenky do mimořádných brýlových čoček, které přinášejí nové zážitky z vidění – to vše pro váš úspěch.

ZEISS program obchodního partnerství

Obchodní podpora přizpůsobená pro úspěch vašeho podnikání.

Společnost ZEISS se zavázala stát se vaším obchodním partnerem, nikoli konkurencí. Proto je ZEISS program obchodního partnerství navržen tak, aby vám jako odborníkům na zrak pomohl poskytovat ty nejlepší služby a produkty v oblasti péče o zrak a umožnil růst vašeho podniku.

Jako obchodní partner ZEISS můžete využít celé řady možností – od profesionální marketingové podpory po služby zákazníkům na míru.

Více než 175 let odborných znalostí na poli optiky

Společnost ZEISS byla založena před více než 175 lety a stala se přední světovou společností v oblasti optiky. Dnes máte možnost budovat svůj úspěch na naší skvělé pověsti:

 

  • Objektivy ZEISS byly použity při přistání na měsíci a byla s nimi natočena celá řada Holywoodských filmů.
  • Mikroskopy ZEISS při svém výzkumu používalo 35 nositelů Nobelovy ceny.
  • ZEISS technologie výroby polovodičů je základem našeho digitálního věku.
  • Lékařské systémy ZEISS se používají u více než dvou třetin všech operací šedého zákalu.

 

Naši partneři využívají znalostí společnosti ZEISS, jež sahají až na úplný počátek optického průmyslu.

ZEISS je jedním z předních světových výrobců brýlových čoček a je zavázán k poskytování maximální přesnosti a pohodlí. ZEISS navrhuje a vyrábí čočky, přístroje a měřicí systémy, stejně jako maloobchodní koncepty a technologické služby, které nadále zyvšují laťku v péči o zrak.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Zákaznická služba ZEISS