Žena s černými vlasy a brýlemi se s úsměvem dívá do notebooku
PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

ZEISS odborné vzdělávání a školení

Staňte se odborníkem ZEISS.

Dosáhněte vysokého zapojení klientů díky školení a rozvoje zaměstnanců. Naše online akademie nabízí interaktivní školení na téma brýlových čoček ZEISS a vybavení. K dispozici jsou také ZEISS webináře. Konkrétní školení ZEISS si můžete dokonce zarezervovat nebo si vyžádat školení uzpůsobené vašim potřebám.

  • K dispozici máte více než 60 online školících modulů
  • Dostupné nonstop, 365 dnů v roce.
  • Zúčastněte si živých a předem nahraných webinářů.

Optický průmysl a digitální trendy se vyvíjí.

Digitální prostředí se vyvíjí tak rychle, že je těžké udržovat krok. Většina přechází do online prostředí. Ať jste na internetu kvůli práce, schůzkám, nebo digitálnímu vzdělávání a školení, být online je nezbytné pro budování povědomí o značce a úspěšné oslovení zákazníků.

Přístup k ZEISS online školení máte nonstop, a to z jakéhokoli zařízení. Ať jste kdekoli.

Vědomosti na dosah konečků prstů, kdykoli, kdekoli – to vám nabízí online programy vzdělávání ZEISS akademie péče o zrak. Vyberte si z široké nabídky odborných témat, účastněte se, kdykoli vám to vyhovuje, objevujte zábavná a vysoce interaktivní školení a po úspěšném dokončení školení získejte oficiální certifikát.

Susanne, Dispensing Optician and store owner, London

Webináře od ZEISS mě správně navedly a já začal nabyté vědomosti ihned uvádět do praxe.

Susanne

Majitelka optické praxe, Londýn

Kontaktujte nás

Staňte se partnerem společnosti ZEISS

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Naplánování schůzky

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.