Portrét, pohled ze strany, detailní portrét s prostorem pro kopii, prázdné místo pro reklamu sebevědomého, radostného, veselého, stylového muže, který má na hlavě nasazena sluchátka s mikrofonem, izolovaný na šedém pozadí
PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

Váš zrak je naší vášní Jsme zavázáni partnerství, které přinese vzájemný úspěch

  • Obchodní podpora přizpůsobená pro váš úspěch.
  • Vystupte z řady s pomocí zrakových řešení šitých na míru
  • Služby nad očekávání

Silný obchodní partner.

Nyní i v budoucnosti.

Chápeme, jak oddaní jste své praxi a klientům, a chceme vás podporovat na každém kroku cesty. Ale proč si vybrat nás? ZEISS přináší kulturu kvalitního výzkumu, pokroku, férovosti a udržitelnosti. Tuto kulturu lze pozorovat ve všech našich partnerstvích, což znamená, že jsme zavázáni pomáhat vám vytvořit pro klienty výjimečnou zkušenost s nákupem.

Spojte se  s námi a my vám rádi zpracujeme na míru šitý program obchodního partnerství.

Poskytneme vám veškerou potřebnou podporu, abyste svou praxi odlišili.

Zraková řešení ZEISS jsou navržena tak, aby vaši praxi pozvedla na novou úroveň. Máme partnery po celém světě, takže vám můžeme pomoct najít ty nejlepší prodejní příležitosti pro váš konkrétní trh.

Služby nad rámec vašeho očekávání

Chápeme výzvy, kterým čelíte, a podporujeme vás nejenom inovativními řešeními brýlových čoček a optickým vybavením, ale také komplexními službami, které jsou dostupné nonstop každý den v týdnu. Naším cílem je zajistit, abyste vy i váš tým byli kompletně vybaveni těmi správnými nástroji a dovednostmi, zajistit nákladově efektivní procesy, snadné   nakupování  a bezkonkurenční renomé.

Servis

Odborné vzdělávání a školení

Nabízíme interaktivní a zábavný obsah online školení s praktickým přesahem do oblastí optické vědy, produktů, prodejů a komunikačních dovedností. Kromě e-learningových modulů se také zaměřuje na integrované koncepty vzdělávání, jež očním lékařům a optometristům nabízí odbornou přípravu v praxi. Pomůže vám rozšířit si znalosti, rozvinout optické dovednosti, neustále se vzdělávat, získat nové schopnosti a konečně udržovat si pracovní výkonnost.

ZEISS VISUSTORE

Online objednávková platforma

Snadné, rychlé, inteligentní: moderní způsob objednávání brýlových čoček. Zadávejte objednávky on-line – bez ohledu na váš operační systém.

Přechod na VISUSTORE® a používání nového on-line objednávkového systému ZEISS je zdarma.

ZEISS školení Využití digitalizace

Využití digitalizace ZEISS

Zviditelnění vašeho podniku na webu.

Školení Využití digitalizace ZEISS se zaměřuje na digitální znalosti, a to pragmatickým způsobem. Budeme se zabývat většinou základních nástrojů, které lze snadno a účinně začlenit do vašich pracovních procesů. Školení je strukturováno tak, aby vyhovovalo vaší pracovní rutině. Naším cílem je co nejvíce vám digitalizaci usnadnit a zároveň zajistit, abyste ji využili na maximum.

Kontaktujte nás

Staňte se partnerem společnosti ZEISS

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Naplánování schůzky

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.