Fotografie dvou překrývajících se čoček.
PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

Brýlové čočky ZEISS Digital

Nyní můžete svým klientům nabídnout ostré a pohodlné vidění i na bližší čtecí vzdálenost.

Kategorie produktů, která vyhovuje zrakovým potřebám klientů ve věku 30 až 50 let. Vhodné zejména pro ty, kteří často používají digitální a mobilní zařízení a začínají špatně vidět na blízko.

Naše čiré brýlové čočky nabízí plnou UV ochranu.

Brýlové čočky ZEISS SmartLife Digital

Vhodné pro klienty ve věku 30 až 50 let, kteří často mění pohled z online do offline prostředí a na konci dne mohou pociťovat namožení či únavu očí. Tyto čočky se mohou pochlubit technologií ZEISS SmartView, která vychází z aplikovaného průzkumu současného životního stylu, zrakového chování a individuálních zrakových potřeb souvisejících s věkem.

Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe Digital

Pro nositele kontaktních čoček, kteří potřebují extra podporu na blízké vzdálenosti. Tyto digitální brýlové čočky jsou ideální pro klienty, kteří si nechtějí vybírat mezi kontaktními a brýlovými čočkami.

Brýlové čočky ZEISS Digital

Speciálně navrženy, aby vyhověly zrakovým potřebám klientů ve věku 30 až 50 let, kteří začínají špatně vidět na blízko, ať se jedná o nositele jednoohniskových čoček nebo osoby, které zatím brýle nenosily. První brýlové čočky vyvinuté společností ZEISS.

Kontaktujte nás

Staňte se partnerem společnosti ZEISS

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Naplánování schůzky

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.