PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

Brýlové čočky ZEISS Digital Pomozte svým zákazníkům překonat namožení očí způsobené digitálními zařízeními.

Optimalizované pro dynamický, moderní digitální životní styl. Brýlové čočky, které řeší potíže se zrakem, které pociťují klienti ve věku 30 až 40 let, včetně těch, kteří s brýlemi začínají a špatně vidí na blízko.

 • Rychlá fixace vidění na blízko a na dálku
 • Pohodlné vidění po celý den při používání digitálních zařízení
 • Rychlejší přizpůsobení pro emetropy a nositele jednoohniskových brýlových čoček

Brýlové čočky Digital

Brýlové čočky ZEISS Digital nabízí uvolněný a ostrý zrak, zatímco pracujete na chytrém telefonu a dalších digitálních zařízeních. Brýlové čočky ZEISS Digital výrazně zlepšují akomodační reakci u presbyopických nositelů. Brýlové čočky jsou k dostání ve dvou designových úrovních:

 • Brýlové čočky ZEISS Digital
 • Brýlové čočky ZEISS Digital Individual

Proč společnost ZEISS vyvinula brýlové čočky Digital? Řeší potíže se zrakem v digitalizovaném světě.

 • 75 %

  uživatelů počítačů může pociťovat rozmanité příznaky související se zrakem, včetně namožení očí, bolestí hlavy, rozmazaného vidění a rozmazaného vidění na dálku po práci. Uživatelů počítačů mohou také pociťovat  bolest krční páteře či ramen  , když činí nepřirozené úpravy  držení těla,  aby zlepšili pohled na digitální zařízení.1

 • 4.8 Billion

  lidí používá na začátku roku 2020 internet.2

 • 5.19 Billion

  Mobilní telefon nyní používá více než 5,19 miliardy lidí. Za poslední rok tento počet narostl o 124 milionů osob.3

Naše schopnost pohodlně zaostřit na obrazovku mobilního telefonu a dalších digitálních zařízení po delší dobu se s věkem ztrácí.

To je způsobeno progresivní ztrátou elasticity čočky, což nakonec  vede k presbyopii, když už oko nedokáže pohodlně  udržet zaostření na požadovanou vzdálenost čtení.

Naše schopnost pohodlně zaostřit na obrazovku mobilního telefonu a dalších digitálních zařízení po delší dobu se s věkem ztrácí.
Únava zraku z digitálních zařízení, když před obrazovkou strávíte příliš mnoho času

Únava zraku z digitálních zařízení, když před obrazovkou strávíte příliš mnoho času.

Naše rostoucí závislost a intenzivní používání počítačů a mobilních zařízení může být pro zrakové ústrojí velmi namáhavé. Může vést ke vzniku příznaků souvisejících s poruchami vidění na blízko, které se vyskytují u mladých klientů, a to dokonce i ve věku, který je tradičně spojován s předčasnou presbyopií.

Brýlové čočky navržené, aby podpořily přirozené držení těla, umožňují klientům vidění bez námahy a namožení.

 • Navrženy pro celodenní používání digitálních zařízení. Přináší uvolněné a pohodlné vidění, když používáte mobilní zařízení a další digitální zařízení.
 • Optimalizovaný design čoček přináší ostrý zrak, ať je váš předpis jakýkoli.
 • Velké zóny vidění klientům přináší pohodlné vidění, vyhovují zrakovému chování, na které jsou zvyklí, a konečně zaručují snadnou adaptaci.
 • Zmenšená střední oblast vidění usnadňuje hladší přechod mezi viděním do dálky a na blízko, aby si klienti mohli prohlížet obrazovku digitálních zařízení s minimálním pohybem hlavy/oka
 • Proměnlivá mohutnost na blízko přináší přesně to, co vaši klienti potřebují.

Ohlasy od klientů

Inovace stojící za slunečními brýlovými čočkami ZEISS Drive Vysvětlení technologie.

 • Technologie ZEISS Digital Inside

  Technologie ZEISS Digital Inside umožňuje uvolněné a ostřejší vidění při pravidelném používání digitálních zařízení. ´Tento rychlý přechod na zónu na blízko umožňuje klientům prohlížet si digitální zařízení s minimálním pohybem hlavy/oka.

 • Technologie ZEISS FaceFit

  Brýlové čočky ZEISS Digital Individual jsou vybaveny technologií ZEISS FaceFit, takže lze brýlové čočky přizpůsobit fyziologii nositelova obličeje. To přináší optimalizované oblasti vidění na základě dat týkajících se obruby, polohy očí a posazení obruby na nose a uších. Na míru šité řešení čoček pro oči i obličej.

 • ZEISS technologie UVProtect

  Vyšší úroveň ochrany před UV zářením, díky které brýlové čočky ZEISS blokují UV paprsky o vlnové délce až 400 nm. Nabízí tak stejnou UV ochranu jako prémiové sluneční brýle.

Brýlové čočky ZEISS Digital Brýlové čočky pro váš digitální životní styl

Kontaktujte nás

Staňte se partnerem společnosti ZEISS

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Naplánování schůzky

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

 • 1

  Salibello C. & Nilsen E. (1995). Existuje typický VDT klient? Demografická analýza. J Am Optom Assoc. 66(8), 479-83

 • 2

  DIGITAL 2021 JULY GLOBAL STATSHOT REPORT https://datareportal.com/reports/digital-2021-july-global-statshot

 • 3

  DIGITAL 2020: GLOBAL DIGITAL OVERVIEW, SIMON KEMP JANUARY 30, 2020 https://datareportal.com/reports/digital-2020-global-digital-overview