ZEISS jednoohniskové brýlové čočky s kompletní UV ochranou
PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

ZEISS jednoohniskové brýlové čočky

Těžte z naší široké řady jednoohniskových produktů – ať vaši klienti vyžadují cokoli.

Každá ZEISS jednoohnisková brýlová čočka je navržena se zaměřením na kvalitu zraku, vzhled a komfort nošení. Ať vaši klienti požadují brýlové čočky na čtení, nebo předepisujete řešení ke korekci ametropie – řešení vždy najdete v naší řadě jednoohniskových brýlových čoček.

ZEISS jednoohniskové brýlové čočky jsou standardně vybaveny kompletní UV ochranou

Portfolio ZEISS jednoohniskových brýlových čoček: Více než 75 % nositelů brýlových čoček si zakoupí jedny standardní jednoohniskové čočky a více.1

Pro krátkozraké či dalekozraké klienti nebo ty, kterým je diagnostikován jakýkoli jiný typ refrakční chyby, např. astigmatismus nebo presbyopie. Nyní můžete zákazníkům nabídnout optimální a ostrý zrak a komfort s pomocí vysoce kvalitních jednoohniskových brýlových čoček na předpis. Zatímco naše standardní produkty již splňují veškeré základní požadavky, naše přizpůsobené brýlové čočky zaručují maximální komfort za všech situací. Plastové, Trivex nebo polykarbonátové jednoohniskové čočky: Naše brýlové čočky jsou k dispozici v různých materiálech v závislosti na požadavcích na čočky. Kromě skladových jednoohniskových brýlových čoček a standardních čoček nabízíme také řadu jednoohniskových čoček určených, aby vyhověly konkrétním potřebám. Tato řada zahrnuje jednoohniskové čočky ZEISS DriveSafe navržené pro excelentní pohodlí nositele a lepší zrak na cestách, jednoohniskové čočky ZEISS EnergizeMe navržené speciálně pro potřeby nositelů kontaktních čoček a jednoohniskové čočky ZEISS SmartLife navržené pro ty, kteří tráví hodně času na digitálních zařízení a jsou v pohybu. Objevte produkt ZEISS, který nejlépe vyhovuje potřebám vašich zákazníků.

Jednoohniskové čočky ZEISS SmartLife

Vhodné pro zákazníky starší 20 let, kteří chtějí ostřejší a pohodlnější vidění, když mění pohled z online do offline prostředí. Neustálé používání technologií a život v pohybu může být pro vaše oči náročný. Díky vylepšenému optickému výkonu 94 % lidí tvrdí, že vnímá široká pole pohodlného vidění na střední a blízkou vzdálenost.2

Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS DriveSafe

Ideální pro klienti, kteří vlastní brýle pro každodenní nošení. Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS DriveSafe nabízí lepší vidění za špatného světla pro bezpečnější a pohodlnější jízdu. Také snižují oslnění v noci z protijedoucích aut a pouličních světel.

ZEISS přizpůsobené jednoohniskové brýlové čočky

Díky pokročilé freeform technologii jsou zcela eliminovány optické kompromisy, které se vyskytují v případě bežných jednoohniskových čočkách. Tyto brýlové čočky jsou navrženy podle konkrétního předpisu klienta.

Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS EnergizeMe

Tyto čočky jsou navrženy pro klienty, kteří nosí kontaktní čočky, ale zároveň potřebují i dioptrické brýle. Většina zákazníků si nechce vybírat mezi kontaktními a brýlovými čočkami – volí řaději obě možnosti. 65 % nositelů kontaktních čoček nosí brýle rádo, a to zejména na čtení, sledování televize či používání tabletu.3

Jednoohniskové brýlové čočky ZEISS Standard

Standardní produkt, který splňuje všechny potřeby jednoohniskových čoček, včetně zrakové kvality, dobrého vzhledu a pohodlného nošení. Vyberte si z řady běžných jednoohniskových sférických čoček až po pokročilé jednoohniskové asférické čočky.

ZEISS skladové jednoohniskové brýlové čočky (FSV)

Skladové jednoohniskové brýlové čočky od důvěryhodné a známé značky. Nabízíme širokou řadu skladových jednoohniskových brýlových čoček. Tyto brýlové čočky nabízí kompletní UV ochranu do vlnové délky až 400 nm.

Provedení jednoohniskových brýlových čoček

Kontaktujte nás

Staňte se partnerem společnosti ZEISS

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Naplánování schůzky

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

  • 1

    SWV Strategy with Vision, World, Lens and Frame Demand Study, 11 Sept 2018

  • 2

    Externí test přijetí portfolia brýlových čoček ZEISS SmartLife uživateli, počet = 48 účastníků studie (procento účastníků, kteří „rozhodně souhlasí“, „souhlasí“ nebo „částečně souhlasí“). Astonská škola optometrie, Astonská univerzita, Spojené království, 2019.

  • 3

    Průzkum společnosti ZEISS, kterého se v roce 2015 účastnilo 2400 nositelů kontaktních čoček a 40 odborníků očního lékařství z USA, Německa, Číny a Itálie.