Fotografie dvou překrývajících se čoček.
PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

ZEISS progresivní brýlové čočky

Stejně unikátní jako každý zákazník.

S progresivními brýlovými čočkami ZEISS,  vybavenými technologií FreeForm získají vaši  klienti optimalizované řešení pro své individuální zrakové potřeby. Vývoj a jedinečné výrobní normy prémiových progresivních čoček ZEISS poskytují hladký přechod přes celou plochu čočky bez ohledu na to, kam se klient dívá.  

Naše čiré brýlové čočky ZEISS také přináší kompletní UV ochranu.

Progresivní brýlové čočky ZEISS SmartLife

Naše doposud nejsofistikovanější progresivní brýlové čočky. Navrženy a vyrobeny, aby řešily zrakové potřeby vašich klientů, kteří jsou neustále online a v pohybu. Tyto čočky se mohou pochlubit technologií ZEISS SmartView, která vychází z aplikovaného průzkumu současného životního stylu, zrakového chování a individuálních zrakových potřeb souvisejících s věkem.

ZEISS progresivní brýlové čočky Precision

Široké spektrum progresivních brýlových nabízející optimální vidění na blízko i na dálku. Díky výrobě na míru perfektně sedí, oči si na ně ve většině případů rychle zvyknou a nositeli umožňují dívat se ostře do všech vzdáleností. Vhodné pro klienty ve věku 40 let a více s adicí na blízko, kteří chtějí vidět ostré detaily na všechny vzdálenosti, aniž by obětovali svůj komfort.
 • Vizualizace ZEISS progresivních brýlových čoček Precision Pure Obrázek zobrazující pohled přes brýlové čočky.

  ZEISS progresivní brýlové čočky Precision Pure

  Rychlé zaostření a dobré dynamické vidění po celý den. Vhodné pro používání elektronických zařízení na blízké čtecí vzdálenosti, ale i na větší vzdálenosti.

    


  Dostupné v provedení:
  Plastové 1,5, Plastové 1,6, Plastové 1,67, Plastové 1,74, Skleněné 1,6, Skleněné 1,8

  Dostupné adice: +0,75 D až +4,00 D

 • Vizualizace ZEISS progresivních brýlových čoček Precision Plus. Obrázek zobrazující pohled přes brýlové čočky.

  ZEISS progresivní brýlové čočky Precision Plus

  Vhodné pro všechny zákazníky s adicí na blízko, kteří požadují ostré vidění na všechny vzdálenosti. Tyto brýlové čočky umožňují neomezenou volbu obrouček brýlí a navíc si na ně rychle zvyknete.

    

  Dostupné v provedení:Plastové 1,5, Plastové 1,6, Plastové 1,67, Plastové 1,74, Trivex 1,53, Skleněné 1,6, Skleněné 1,8

  Dostupné adice: +0,75 D až +4,00 D

 • Vizualizace ZEISS progresivních brýlových čoček Superb. Obrázek zobrazující pohled přes brýlové čočky.

  ZEISS progresivní brýlové čočky Precision Superb

  Vhodné pro všechny klienty s adicí na blízko, kteří chtějí během svých každodenních aktivit lépe vidět. Brýlové čočky, které zlepšují zrak na maximum na jakoukoli vzdálenost, ať máte jakoukoli anatomii obličeje.

  Dostupné v provedení: Plastové 1,5, Plastové 1,6, Plastové 1,67, Plastové 1,74, Trivex 1,53, Skleněné 1,6, Skleněné 1,8

  Dostupné adice: +0,75 D až +4,00 D

 • Vizualizace ZEISS progresivních brýlových čoček Individual 2. Obrázek zobrazující pohled přes brýlové čočky.

  ZEISS progresivní brýlové čočky Individual 2

  Vhodné pro všechny zákazníky s adicí na blízko, kteří by chtěli pro svůj jedinečný životní styl a potřeby to nejlepší přirozené vidění. Tyto progresivní brýlové čočky jsou „šité“ na míru a podtrhují individualitu vašich zákazníků a jejich životního stylu.

  Dostupné v provedení: Plastové 1,5, Plastové 1,6, Plastové 1,67, Plastové 1,74, Trivex 1,53, Skleněné 1,6, Skleněné 1,8

  Dostupné adice: +0,75 D až +4,00 D

ZEISS progresivní brýlové čočky DriveSafe

Speciálně navržené, aby vyhověly zrakovým potřebám zákazníkům s adicí nablízko, kteří se chtějí za volantem cítit bezpečněji a pohodlněji. Tyto brýlové čočky umí rychle změnit zaostření na silnici, palubní desku a zrcátka. Kromě řízení vyhovují čočky DriveSafe klientům i při každodenních činnostech.

ZEISS progresivní brýlové čočky EnergizeMe

Navrženy pro nositele kontaktních čoček s adicí na blízko, kteří svým očím chtějí dopřát více odpočinku. Jsou vhodné pro klienti, kteří si nechtějí vybírat mezi kontaktními a brýlovými čočkami. A potřebují obě řešení pro své zrakové potřeby.

Kontaktujte nás

Staňte se partnerem společnosti ZEISS

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Naplánování schůzky

Formulář se načítá…

Informace zadané v kontaktním formuláři použije společnost Carl Zeiss Vision International GmbH k zodpovězení vaší žádosti přes e-mail nebo telefon. Klikněte zdea přečtěte si naše prohlášení o ochraně osobních údajů.