PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

ZEISS digitální centrace

Zažijte zcela nový rozměr přesnosti.

Společnost ZEISS se stala průkopníkem v oblasti centračních systémů v roce 1992. Od té doby se naše technologie drží na špičce. Využijte našich odborných znalostí a těžte z vyšší přesnosti a snadnějších pracovních postupů. Nabídněte klientům vlastní zrakové řešení šité na míru – s pomocí centrace vaší volby. ZEISS zařízení digitální centrace jsou prostřednictvím VISUCONSULT 500 plně integrovaná do Systému správy klientů (Patient Management System (PMS))1.

 • Zlepšete své obchodní procesy a vytvořte pro zákazníky jedinečný zážitek.
 • Zrak na míru pro vaše klienty
 • Nabídněte svým pacientů výjimečný výkon

Digitalizace mění vaše odvětví.

Klienti jsou každým dnem stále náročnější, žádají pozorné služby a individuální optická řešení. V důsledku toho se musí oční lékaři a optometristé snažit odlišit od ostatních. ZEISS vám pomůže. Poskytneme vám odborné znalosti a vysoce kvalitní zařízení, díky kterým odlišíte svůj proces centrace od ostatních.

Špičkové služby. Vysoká kvalita.

S pomocí ZEISS zařízení digitální centrace do své praxe vnesete nejvyspělejší technologii a dosáhnete nové úrovně rychlosti a pohodlí pro vás i vaše klienty. A nejlepší na tom je, že výsledky jsou velmi přesné. Společnost ZEISS vám tímto způsobem pomůže vylepšit výkon čoček vašich klientů a také kvalitu služeb. Navíc se výrazně zlepší vaše pověst skutečného zdravotního odborníka.

Nabídněte klientům výjimečný výkon.

 • 43%

  klientů chce dosáhnout obnovení přirozeného zraku, zdravého zraku a individualizované péče.2

 • 69%

  klientů by raději navštěvovalo praxi, která v rámci konzultace využívá technologie.3

 • 1

  Seznam integrovaných PMS/EMR konzultujte s obchodním zástupcem.

 • 2

  Interní studie společnosti Carl Zeiss Vision na téma chování zákazníků a digitální komunikace, leden 2016, počet účastníků= 17 264.

 • 3

  Carl Zeiss Vision, interní mezinárodni průzkum trhu se zaměřením na zákazníky, říjen 2017, počet účastníků =900