ZEISS nejen navrhuje a vyvíjí měřicí systémy pro zajištění kvality. ZEISS je také spolehlivým partnerem na vaší straně. Ať se jedná o softwarová řešení, měřicí přípravky, zakládací systémy, příslušenství, reporting nebo integraci do automatizovaných výrobních linek – ZEISS je váš kontaktní partner pro optimální využití vašich měřicích a kontrolních systémů.

ZEISS ONE.STOP.SOLUTION Modulární systém s neomezenými možnostmi
ZEISS Prismo Solution
Tým ZEISS
Tým ZEISS

Interdisciplinární tým specialistů ZEISS připraví z jednotlivých komponent komplexní řešení přesně pro vás. Společné projektové plánování a aplikační know-how umožňují efektivně optimalizovat zakládací systém v měřicí laboratoři nebo ve výrobě.

zeiss solution measuring
ZEISS Kontrolní a měřicí systém

ZEISS PRISMO zaručuje vynikající přesnost, a to i v drsném výrobním prostředí. Tento souřadnicový měřicí stroj je celosvětově synonymem pro vysokorychlostní skenování a maximální přesnost. Kombinace optických a dotykových senzorů, případně i senzoru drsnosti ZEISS ROTOS dále zvyšují flexibilitu celého multisenzorového systému. To umožňuje efektivně změřit rozměry, úchylky tvaru a polohy i drsnost povrchu na jednom stroji, a to vše bez opětovného upínání.

ZEISS Engineering
ZEISS Engineering

ZEISS Engineering zahrnuje automatizaci procesu, manipulaci s komponentami obecně a systémy manuálního zakládání, jak je zde zobrazeno. ZEISS přípravná otočná stanice umožňuje mimořádně rychlou výměnu již změřených a ještě nezkontrolovaných součástí na měřicím stroji. Měřicí stroj samotný není blokován upínáním a odebíráním součástí.Během měření má obsluha dostatek času kontrolovaný díl odepnout, odebrat a upnout nový díl, čímž se výrazně zvýší počet měřených součástí.

ZEISS Software, IT integrace a programování
ZEISS Software, IT integrace a programování

ZEISS FACS samozřejmě umožňuje integraci běžných měřicích aplikací do automatizovaných procesů, pravidelně provádět výběrovou i 100% kontrolu.Zjednodušené uživatelské rozhraní umožňuje operátorovi spouštět měření pomocí tlačítka. ZEISS CALYPSO funguje skrytě na pozadí, takže nedochází k chybnému ovládání. ZEISS PiWeb zobrazuje a posuzuje naměřené hodnoty pomocí grafického a statistického vyhodnocení.

ZEISS Příslušenství a služby
ZEISS Příslušenství a služby

ZEISS výměnný zásobník umožňuje během měření na souřadnicovém měřicím stroji vyměňovat konfigurace snímačů a senzory. Můžete tak provádět nejrůznější měřicí úlohy v jednom měřicím průběhu – bez opětovného upínání nebo změny měřicího zařízení.ZEISS přípravky, upínací systémy a palety zaručují opakovatelné upnutí měřených součástí.