ZEISS Průmyslová měřicí technika

Výsledky, na které se můžete spolehnout

ZEISS Průmyslová měřicí technika je vedoucím světovým dodavatelem CNC souřadnicových měřicích strojů a kompletních řešení multidimenzionální měřicí techniky pro měřicí laboratoř i výrobu. Společnost je uznávaným partnerem automobilového průmyslu a jeho subdodavatelů. Ve výrobních závodech ve čtyřech zemích a ve více než 100 prodejních a servisních středisek na celém světě pracuje 2400 zaměstnanců.

Nabídka produktů zahrnuje portálové měřicí stroje, stojanové měřicí stroje s horizontálním ramenem, měřicí stroje do výroby, přístroje pro měření úchylek tvaru a polohy, kontur a struktury povrchu. Sami vyvíjíme a vyrábíme všechny systémově důležité moduly, jako jsou řídicí jednotka, software, odměřovací systémy a senzory. Patří sem také systém pro měření mikrosoučástek a počítačový tomograf pro zajištění kvality v průmyslu. ZEISS DuraMax, menší CNC měřicí stroj, umožňuje cenově velmi příznivý vstup do světa ZEISS skenování.

Díky opticko-dotykovým měřicím systémům doplnila společnost ZEISS spektrum souřadnicové měřicí techniky o zpracování obrazu. S využitím synergií byly vyvinuty optické senzory a optimalizovaný software. Software pro zpracování obrazu je integrován do měřicího softwaru ZEISS CALYPSO na bázi CAD. Lze tak provádět jak optické, tak i dotykové měření.

Díky rozsáhlé knihovně softwaru ZEISS CALYPSO mohou uživatelé měřicí techniky ZEISS vyřešit téměř každou měřicí úlohu. Zvlášť významná je efektivní technologie Navigator umožňující maximální přesnost a zároveň vysokou rychlost měření. Kompletní servis, zakázková měření, kontrola součástí pomocí počítačové tomografie a online služby pro zajištění optimální provozuschopnosti strojů doplňují nabídku.

Výrobní závody

Výrobní lokality a vývojová centra ve světě

Historie

ZEISS Průmyslová měřicí technika se může ohlédnout za více než 100letou historií.

Řízení kvality

Ve znamení kvality potvrzené certifikací.

Události Průmyslová měřicí technika

Připravované akce a výstavy najdete zde.

Innovation SPECIAL Metrology

Zde najdete náš magazín pro zákazníky.