Jako kompletní dodavatel přebíráme odpovědnost za plánování a vybavení měřicích laboratoří, měřicích systémů a integrovaných zařízení ve výrobě.

Kompletní řešení

Projektová podpora

Nabízíme kompletní řešení na klíč s úplným řízením projektu od poptávky až po předání. V celém průběhu se o vás stará projektový manažer. Koordinujeme vše potřebné pro realizaci projektu, řídíme harmonogramy všech zúčastněných úseků a zodpovídáme za kompletní řízení. Podle požadavků zákazníka začleňujeme také produkty, jako jsou specifické upínací přípravky s podíly programování, automatizované systémy výměny snímačů, klimatizované měřicí kabiny nebo manuální, automatické a integrované zakládací systémy.

Jsme nejen výrobci strojů a softwaru, ale poskytujeme zákazníkům měřicí služby, know-how a produkty ve všech fázích vzniku produktu až po sériovou výrobu. Dobře promyšlený postup je základem pro spolehlivé a úspěšné naplánování projektu. Díky našim dlouholetým zkušenostem v mnoha různých odvětvích jsme schopni poskytovat vám trvalou podporu.

Download more information

Sorry!

We are sorry, this part of the web page is temporarily not available. Please try again later. Thank you for understanding.