Kolekce ZIESS Eyewear by Marchon
PRODUKTY ZEISS PRO LÉKAŘE A OPTOMETRISTY

Kolekce ZEISS Eyewear

by Marchon1

 • ZEISS BEYOND
 • ZEISS BEYOND Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS ESSENTIALS Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS PIONEER Sun
 • ZEISS BEYOND
 • ZEISS BEYOND Sun
 • ZEISS PIONEER
 • ZEISS PIONEER Sun

ESSENTIAL - PIONEER - BEYOND

Kolekce ZEISS Eyewear

Nové pánské dioptrické a sluneční brýle ztělesňují to nejlepší se značky ZEISS – kladou důraz na moderní vzhled, za nímž stojí špičková technologie a preciznost. Všechny brýlové obruby kolekce ZEISS Eyewear jsou odolné a hypoalergenní. Kolekce se inspiruje laboratorním prostředím ZEISS, architektonickými geometriemi a moderními zahnutými hranami. Materiály a lemování odráží nástroje a vybavení ZEISS a představují typický styl této značky.
Součástí všech slunečních brýlí jsou sluneční brýlové čočky ZEISS Plano se ZEISS gravírováním. Tyto sluneční brýle nabízí 100 % UV ochranu a u vybraných modelů také polarizační čočky. Všechny styly slunečních brýlí je možné opatřit korekcí zraku a širokou škálou oblíbených barev a barevných přechodů ZEISS.   

Produkty ZEISS BEYOND představují to nejlepší z řad výzkumu a vývoje značky

ESSENTIALS

Jádro kolekce ZEISS Eyewear

Řada ZEISS ESSENTIALS – inspirovaná jedním z hesel značky , kterým je redukce – „méně je více“ – a zaměřuje se na základy a prvky, které jdou vidět. Řada ESSENTIALS se zaměřuje na minimalismus. Ten je jednou z hlavních hodnot značky ZEISS. Každý designový detail má svůj účel. Tyto kousky se snadno nosí, jsou pohodlné a moderní. GEOMETRICKÉ TVARY, zarovnané kovové vložky na konci stranice, zakázkový integrovaný pružinový pant s drátkem vedeným po celé délce středu.

Kolekce ESSENTIALS

PIONEER

Příklad nikdy nekončící honbou značky za inovací

Kolekci ZEISS PIONEER   charakterizují základové a čisté linie, které jsou ještě vylepšené o transparentnost materiálů. Mezi trendy tvary patří třeba zakázkové panty s přední stranou z titanového plíšku nebo tence injektovaného acetátu a odhaleným drátkem tvořícím samotnou stranici.

Kolekce PIONEER

Produkty ZEISS BEYOND představují to nejlepší z řad výzkumu a vývoje značky

BEYOND

Nejvyšší vyjádření výzkumu a vývoje značky

Produkty ZEISS BEYOND JSOU výsledkem nejvyššího možného důrazu na detail a technické vlastnosti. Jsou nejvyšší vyjádřením výzkumu a vývoje značky. Použití TITANU a HD acetátu na přední stranu a stranice obrub s bohatým zabarvením přináší klasické styly a prémiové polohování.

Kolekce BEYOND

Úvodní video

 • 1

  Společnost ZEISS Vision Care uzavřela partnerství s Marchon Eyewear, jedním z největších výrobců a distributorů kvalitní ochrany očí a slunečních brýlí na světě, a společně vytvořili a distribuují novou kolekci ZEISS EYEWEAR. Společnost Marchon Eyewear prodává své produkty pod prestižními značkami, jako je Calvin Klein, Columbia, Converse, DKNY, Donna Karan, Dragon, Flexon, Karl Lagerfeld, Lacoste, Lanvin, Liu Jo, Longchamp, Marchon NYC, MCM, Nautica, Nike, Nine West, Pilgrim, Pure, Salvatore Ferragamo, Skaga a Victoria Beckham.