Kompetenční centrum měřicí techniky pro karoserie vozidel

holometric technologies Forschungs- und Entwicklungs-GmbH, Essingen

holometric technologies Forschungs- und Entwicklungs-GmbH v německém Essingenu je od konce roku 2008 stoprocentní dceřinou firmou společnosti Carl Zeiss Industrielle Messtechnik GmbH. V rámci divize ZEISS Průmyslová měřicí technika se specializujeme na vývoj softwaru pro měření karoserií. Spojuje nás dlouhodobé úspěšné partnerství.

V přímém kontaktu se zákazníky a s aplikačními techniky navrhujeme inovační softwarová řešení na základě potřeb zákazníků.

Software HOLOS ve výhradní distribuci společnosti ZEISS je jednou z předních softwarových aplikací pro měření volných tvarových ploch. Naši zákazníci na něm oceňují především stabilitu, koncept ovládání, flexibilitu, funkční rozsah a funkci nápovědy.

Náš tým 25 zaměstnanců rychle reaguje na požadavky zákazníků a neustále měřicí software zlepšuje.

Kromě moderních kancelářských prostor disponuje metrologické kompetenční centrum v Essingenu také měřicí laboratoří pro předvádění měřicích strojů ZEISS s horizontálním ramenem. Stroje využívají vývojáři, aplikační technici a pracovníci testující software. Také naši zákazníci zde mají možnost blíže se seznámit s nejnovějšími měřicími stroji ZEISS a s příslušným softwarem.

Adresa:
holometric technologies GmbH
Willy-Messerschmitt-Str 1
73457 Essingen
Německo