ZEISS nejen navrhuje a vyvíjí měřicí systémy pro zajištění kvality. ZEISS je také spolehlivým partnerem na vaší straně. Ať se jedná o softwarová řešení, měřicí přípravky, zakládací systémy, příslušenství, reporting nebo integraci do automatizovaných výrobních linek – ZEISS je váš kontaktní partner pro optimální využití vašich měřicích a kontrolních systémů.

ZEISS ONE.STOP.SOLUTION Duplexní systém pro ZEISS DuraMax
ZEISS Duramax Solution
Tým ZEISS
Tým ZEISS

Interdisciplinární tým specialistů ZEISS připraví z jednotlivých komponent komplexní řešení přizpůsobené právě pro vás. Společné projektové plánování a aplikační know-how umožňují efektivně optimalizovat zakládání součástí na měřicím stroji ZEISS DuraMax, určeným do výrobního prostředí.

zeiss solution measuring
ZEISS Kontrolní a měřicí systém

Díky mimořádně robustní konstrukci je měřicí stroj ZEISS DuraMax velmi vhodný pro nasazení ve výrobním prostředí. Má velký měřicí rozsah na malé ploše, instalace vyžaduje jen malý prostor. Systém snáší výkyvy teplot (teplotně stabilní od 18 °C do 40 °C), prach a nečistotu. Měřicí stroj má integrovaný systém pasivního tlumení vibrací, zcela zakryté vodicí plochy a součásti lze zakládat ze čtyř stran. Nevyžaduje tlakový vzduch. Díky skenovacímu senzoru ZEISS VAST XXT může stroj měřit i kontury a obecné tvarové plochy. Je také možné měření jednotlivých bodů i skenování.

zeiss solution engineering
ZEISS Engineering

ZEISS Engineering zahrnuje automatizaci procesu a manipulaci s komponentami obecně. ZEISS duplexní systém pro ZEISS DuraMax zvyšuje provozuschopnost stroje, protože kontrolované díly jsou upínány a odebírány souběžně s měřením. Kromě toho systém zlepšuje ergonomii při manipulaci s díly a zabraňuje poškození měřicích senzorů. Kromě volného přístupu pro nakládání, upínání, odepnutí a odebrání součástí také výrazně optimalizujete měřicí kapacitu.

zeiss solution it integration
ZEISS Software, IT integrace a programování

Navíc k ZEISS CALYPSO získáte dokonale sladěný softwarový balíček. ZEISS PiWeb podporuje rychlé zobrazení a posouzení naměřených hodnot pomocí grafického a statistického vyhodnocení. ZEISS FACS je váš editovatelný automatizační program. Celé ovládání je tak omezeno jen na několik kliknutí. 

ZEISS Příslušenství a služby

ZEISS výměnný zásobník umožňuje během měření na souřadnicovém měřicím stroji vyměňovat konfigurace snímačů a senzory. Můžete tak provádět nejrůznější měřicí úlohy – bez opětovného upínání nebo změny měřicího zařízení.Přípravky ZEISS s upínacími systémy pro bezpečné upevnění součástí a duplexní systém pro upínání a odepínání součástí souběžně s měřením zajišťují efektivní, ergonomickou a bezpečnou práci.

Application video