Lyžařské brýle

Kopíruje terén: vynikající optika kombinovaná s dynamickými a módními lyžařskými brýlemi

Sjezdovky, přicházíme! Pro řadu lidí je to nejoblíbenější roční období. Lyžování a snowboarding může být pro vaše oči velmi stresující: bouřlivé větry, nízké teploty, vysoké UV faktory a až o 90 procent více odrazů slunečních paprsků v zasněženém terénu. To může mít rozhodující vliv na váš zrak a i zkušení lyžaři mají problém s optimálním viděním při přesunu ze slunce do stínu. ZEISS lyžařské brýle vám umožní si odpočinout na party po lyžování, aniž byste měli červené, slzící či unavené oči. Můžete si vybrat z široké škály speciálních technologií, odstínů a funkcí.

Vaše výhody

Pro vaši oblíbenou zábavu

  • Maximální UV ochrana: odraz od sněhu významně zvyšuje účinky ultrafialového záření při lyžování ve vysokých nadmořských výškách. ZEISS sněhové brýle byly navrženy speciálně pro alpské lyžování, a poskytují tak 100procentní ochranu vůči slunečním UVA a UVB paprskům až do 380 nanometrů.
  • Perfektně sednou a ochrání: lyžařské brýle nesmí zhoršovat zrak. Ať již máte rádi závodění, freestyle, náročné snowboardové tratě či jednoduše den strávený s rodinou na svazích, ZEISS lyžařské brýle jsou k dostání v široké škále modelů pro muže a ženy, včetně modelů s vyměnitelnými brýlovými čočkami. Všechny nabízejí ideální ochranu proti větru, sněhu a dešti – včetně ochrany před sluncem.
  • Maximální vidění přes vynikající ZEISS optiku, lepší kontrast, díky speciálním technologiím od společnosti ZEISS pomáhají lyžařské brýle kopírovat terén za každého počasí. To zvyšuje bezpečí, a to i při vysokých rychlostech a v neznámém terénu. Nejrůznější speciální odstíny, polarizační filtry a zrcadlovky zajistí, že osobní nároky lyžaře nebudou opomenuty.
  • Stylový vzhled: ZEISS sněhové brýle jsou něčím více než jen doplňkem, jsou i módní záležitostí, podtrhující osobitý styl uživatele. Široký výběr odolných, barevných brýlových čoček v kombinaci s módními obrubami jsou zárukou toho, že pokud se jedná o módu, nemusíte dělat žádné kompromisy.
  • Ideální i pro uživatele dioptrických brýlí: dioptrický klip s vašimi dioptriemi lze snadno připnout k ZEISS lyžařským brýlím, což zajistí dokonalé, uvolněné vidění pro každého uživatele brýlí.

Slyšeli jste již někdy o SONAR?

ZEISS SONAR* je inovativní odstín značky ZEISS Sunlens z Itálie. Zlepšuje vidění za všech světelných podmínek, na sněhu zvýrazňuje barvy, jas a kontrast, a to i při vysokých rychlostech na svazích. Jinými slovy řečeno činí lyžování bezpečnějším.

Na rozdíl od standardních modrých filtrů potlačuje speciální spektrální křivka ZEISS Sonar modré světlo a dovolí, aby ho část do oka pronikla – v rozsahu mezi 380 a 500 nm. To vám umožní rozpoznat nerovnosti na sněhu, jako např. hrboly a prohlubně. To činí lyžování a snowboarding bezpečnějšími.

Navíc jsou lyžařské brýle k dispozici s ZEISS Sonar a modely pro muže jsou k dostání s polarizačními filtry. ZEISS POL sněhové brýle se vyznačují tepelně tvarovanými brýlovými čočkami s červeným odstínem. Zajišťují:

  • Méně oslnění, způsobeného sněhem a ledem
  • Optimální vidění a pohodlí při nošení
  • Lepší kontrast a detailní vidění
  • Ochranu vůči slunečnímu záření

Zvýšenou bezpečnost a ještě více zábavy při vaší oblíbené sportovní aktivitě


* ZEISS Sonar patent: PCT/EP2013/000138.

Bez ZEISS SONAR S ZEISS SONAR
Bez ZEISS SONAR
S ZEISS SONAR

ZEISS Interchangeable: modely s vyměnitelnými brýlovými čočkami

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti