Jednoohniskové brýlové čočky

Od cenově atraktivních po ty nejmodernější

Jste se svými brýlemi zcela spokojení? Ať už potřebujete brýlové čočky na čtení či na dálku, přesně uzpůsobené monofokální brýlové čočky jsou nezbytné. ZEISS nabízí čtyři úrovně kvality sahající od tradičních sférických až po individualizované brýlové čočky. Moderní ZEISS technologie umí vyrobit mimořádně ploché a odlehčené brýlové čočky, a to i v případě vyšší optické mohutnosti. Spolu se svým optikem můžete uzpůsobit své nové brýlové čočky tak, aby splňovaly vaše vlastní osobní potřeby.

Vaše výhody

Monofokální brýlové čočky splňující jakýkoliv požadavek

  • ZEISS monofokální brýlové čočky nabízejí čtyři kvalitativní kategorie, přesně zaměřené na vaše vizuální potřeby.
  • Optimalizace tloušťky brýlových čoček, a to i v případě vyšší optické mohutnosti, pro snadné nošení, pohodlné brýle a atraktivní vzhled.
  • Vysoká odolnost proti poškození, a tedy ideální pro sport a dětské brýle.
  • Lepší vidění v noci: můžete si objednat i ZEISS progresivní brýlové čočky s i.Scription® technologií – pro lepší kontrastní vnímání a intenzitu barev.
  • Můžete si zvolit typ povrchové úpravy brýlových čoček a další výbavu jako např. prémiové pokrytí DuraVision Platinum®, barevné brýlové čočky nebo samozabarvovací brýlové čočky s PhotoFusion technologií.

Jakou kvalitativní kategorii zvolit kdy?

Jasné vidění, atraktivní vzhled a pohodlí při nošení

Monofokální brýlové čočky mají po celé ploše pouze jednu dioptrii. V závislosti na optické mohutnosti vašich brýlových čoček jsou vám k dispozici různé materiály brýlových čoček, jež zajistí možnost těch co možná nejtenčích, nejlehčích brýlových čoček.

ZEISS Single Vision Sph: The traditional lens

1// ZEISS Jednoohnisková sférická čočka:

tradiční brýlová čočka

ZEISS Jednoohnisková sférická čočka je brýlová čočka s bodovým zobrazením ohniska. Pro dosažení vysoké vizuální kvality lze minimalizovat periferní zkreslení. Jsou k dostání jak v plastovém, tak ve skleněném provedení a lze je použít jak pro vyšší, tak nižší optickou mohutnost v podobě brýlových čoček na dálku či na čtení. Moderní výrobní postupy umožňují produkci těchto mimořádně lehkých brýlových čoček. Plastové monofokální brýlové čočky mají ve srovnání se skleněnými brýlovými čočkami až o 40 procent nižší hmotnost.

ZEISS Single Vision AS: the lens for a better appearance

2// ZEISS Single Vision AS:

brýlová čočka pro lepší vzhled

Vysoce zakřivené brýlové čočky - děkuji, nechci! Díky svému rotačně symetrickému, asférickému čelnímu povrchu se brýlové čočky ZEISS Single Vision AS vyznačují malým zakřivením a velmi dobrými zobrazovacími vlastnostmi. Zejména vhodné jsou pro uživatele s vyšším počtem dioptrií. Lze vyrobit až o 20 procent lehčí a tenčí brýlové čočky, přitom – kvůli atraktivnosti brýlí – všechny s výrazně menším zakřivením.

ZEISS Single Vision Superb

3// ZEISS Single Vision Superb:

větší svoboda pro vaše oči

Technologie FreeForm je magickým slůvkem, které činí tyto brýlové čočky tak ojedinělými a nabízí vám křišťálově čisté vidění. Celý povrch brýlové čočky je optimalizován bod po bodu pro zajištění požitku z optimálního vidění. Zapomeňte na periferní zkreslení – je minulostí! Každá brýlová čočka ZEISS Single Vision Superb je navržena a vyrobena pro každého jednotlivého uživatele zvlášť. Zohledňuje přesně optickou mohutnost, zahrnující sféru, cylindr a jeho osu, prizma a jeho bázi. Ve výsledku docílíte ještě pohodlnější úpravy monofokální brýlové čočky.

ZEISS Clever Gifts

4// ZEISS Single Vision Individual:

pro vidění uzpůsobené vašim individuálním potřebám

Je možná ještě větší individualizace? Ano. Do brýlových čoček ZEISS Single Vision Individual je zahrnuto ještě více osobních parametrů uživatele. Do úvahy jsou vzaty i vaše osobní aberace vyššího řádu. Dosaženo je toho díky vlnoplošné technologii, umožňující optimalizaci povrchu brýlové čočky pro zajištění vynikající vizuální kvality. Při výrobě brýlové čočky za užití technologie FreeForm jsou zohledněny všechny optikem naměřené parametry. Brýlové čočky ZEISS Single Vision Individual zaručují vynikající snášenlivost ze strany uživatele. Jednoduše neexistuje žádná lepší cesta k uzpůsobení brýlových čoček potřebám každého jednotlivého uživatele!

Proto činíme naše brýlové čočky tenčí a lehčí

1.5

0%

1.5

0%

1.6

20%

1.6

20%

1.7

35%

1.67

40%

1.9

40%

1.74

50%
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti