Brýlové čočky s i.Scription® technologií

Ještě více jasnosti, kontrastu a jasu pro vaše oči

„Jsem slepý jako patrona.“ To mnoho lidí říká, ačkoliv to nemyslí vážně. V noci, za svítání nebo za soumraku řada lidí nevidí tako ostě jako během dne, a to v důsledku rozšířených zornic. Nicméně tradiční subjektivní refrakce se obvykle provádí za denního světla se zúženými zornicemi. Pouze objektivní refrakce, díky wavefront technologii ZEISS i.Profiler®plus, může díky staženým datům zlepšit vaši zrakovou ostrost. Umožňuje optikovi zanalyzovat profil každého jednotlivého oka a objednat vám přesné brýlové čočky díky ZEISS i.Scription® technologii. To může zlepšit zrak nejen za zhoršených světelných podmínek a za soumraku, ale i zvýšit kontrast a jas vašeho vidění.

Vaše výhody

Nová generace optimalizace brýlové čočky

  • Za pomoci wavefront technologie můžeme změřit oční aberace (včetně aberací vyšších řádů).
  • Podle potřeb lze vyrobit optimální brýlové čočky pro vidění i s nízkým kontrastem, např. v noci, za svítání nebo za soumraku.
  • Výsledkem je zlepšený kontrast a vynikající hloubka ostrosti.
  • Další možností je zvýšená bezpečnost za nepříznivých světelných podmínek.

Inovativní technologie pro lepší vidění v noci a za soumraku

Vidění v noci a za soumraku je pro naše oči obzvláště výzvou. Při řízení v noci jsou naše oči více oslněny, jak je tomu např. z protijedoucích vozidel. Řada lidí má při řízení v noci velké problémy.

Věděli jste, že vaše zraková ostrost může být odlišná při řízení v noci, kdy máte rozšířené zornice? Objektivní refrakce může zlepšit vaši zrakovou ostrost v noci, díky optimalizaci a za užití i.Scription technologie.

Brýlová čočka optimalizovaná díky i.Scription® může zlepšit vaše noční vidění

Jak vidíte pomocí běžných brýlových čoček Jak vidíte pomocí i.Scription®
Jak vidíte pomocí běžných brýlových čoček
Jak vidíte pomocí i.Scription®

Ruku v ruce: i.Profiler®plus a i.Scription® společnosti ZEISS

Subjektivní refrakce, postup prováděný vaším optikem k určení vašich dioptrií, se obvykle zjišťuje za denního světla. Pacienti musí hrát aktivní roli a popisovat, jak při sérii testovacích skel vidí. Jejich zornice jsou v podmínkách denního světla zúžené. Jinými slovy, je zohledněno pouze pacientovo vidění za denní doby.

Avšak měření prováděné pomocí i.Profilerplus je objektivní. Pacient se dívá do měřicího systému pouze krátký čas. Během několika sekund zanalyzujeme pomocí wavefront technologie 1500 měřicích bodů a zmapujeme sítnice obou očí. To optikovi umožňuje zanalyzovat váš zrak potenciálně v noci s rozšířenými zornicemi.

Do výroby brýlové čočky je tak zahrnuto 1.500 jednotlivých měření spolu s hodnotami, naměřenými během subjektivní refrakce. Díky i.Scription technologii lze pak vyrobit individualizované brýlové čočky, které výrazně zlepšují nejen noční vidění, ale i vnímání kontrastů a barev.

Objektivní refrakce díky i.Profiler®
Objektivní refrakce díky i.Profiler®
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti