Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe.

Čas na osvěžení vašich unavených očí.

Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe

Osvěžte své unavené oči a zabraňte další oční únavě.

Brýlové čočky vám nyní poprvé umožní osvěžit vaše oči unavené z nošení kontaktních čoček a zabrání další oční únavě. Nasaďte si po kontaktních čočkách brýlové čočky ZEISS EnergizeMe.

Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe jsou výsledkem jedinečné a úspěšně otestované kombinace nového designu čoček, inovativní technologie a vysoce kvalitní povrchové úpravy, která unaveným očím napomáhá k odpočinku a brání další oční únavě způsobené zářením z digitálních médií.1)

 • Výhody pro vás

  Výhody pro nositele kontaktních čoček

  ZEISS EnergizeMe: Nové brýlové čočky zvlášť vhodné pro nositele kontaktních čoček. Užijte si po nošení kontaktních čoček úlevu.

  • Napomáhají uvolnění unavených očí
  • Brání vzniku další oční únavy
  • Jasné a ostré vidění

  9 z 10 testovaných při nošení čoček ZEISS EnergizeMe cítilo
  úlevu a menší napětí očí1)

 • Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe: pro koho jsou určeny?

  Vhodné po nošení kontaktních čoček!

  Jsou vaše oči unavené a svědivé? Není vám nošení kontaktních čoček příjemné? Únava zraku z digitálních zařízení? – S brýlovými čočkami ZEISS EnergizeMe si po nošení kontaktních čoček užijete svěžího pocitu.

  Nadměrné nošení kontaktních čoček zvyšuje podráždění očí.

  Nadměrné nošení kontaktních čoček zvyšuje podráždění očí.2)

  Práce a hraní her na počítači a dalších digitálních zařízeních, např. chytrých telefonech a tabletech, se pro mnohé z nás stala každodenní realitou. Přílišné sledování digitálních displejů, zejména při dlouhodobém nošení kontaktních čoček, ovšem způsobuje další únavu očí – známou také jako diskomfort kontaktních čoček a únava oči z digitálních zařízení.2, 3)

  Většina nositelů kontaktních čoček obvykle přechází na brýlové čočky, aby očím po nošení kontaktních čoček ulevili. Obyčejné brýlové čočky nicméně nejsou uzpůsobeny na to, aby nositelům kontaktních čoček při každodenních aktivitách poskytly požadovanou úlevu.4)

  Společnost ZEISS vyvinula první brýlové čočky vyhovující speciálním potřebám nositelů kontaktních čoček.

  88 % nositelů brýlových čoček, kteří tráví více než dvě hodiny denně před displeji digitálních zařízení, trpí oční únavou3)

  Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe jsou dostupné pro následující věkové skupiny:

  Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe
  Mono

  Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe
  Digital

  Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe
  Multi

  ZEISS Energize Me, nový design brýlových čoček doplněný o inovativní technologii ZEISS Digital Inside a vysoce kvalitní povrchovou úpravu ZEISS DuraVision BlueProtect speciálně vyvinutou pro nositele kontaktních čoček.

  Společnost ZEISS se společně s odborníky očního lékařství zaměřila na vývoj brýlových čoček, které by vyhovovaly potřebám nositelů kontaktních čoček a poskytly tak očím lepší zdravotní péči.

 • Technologie

  Takto podporují brýlové čočky ZEISS EnergizeMe váš zrak

  ZEISS EnergizeMe jsou pohodlné brýlové čočky pro všechny, kdo nosí kontaktní čočky více než 3 až 5 dnů z týdne a rádi by svým unaveným očím poskytli úlevu.

  1//

  Design brýlových čoček ZEISS EnergizeMe

  Speciální design přizpůsobený konkrétním zrakovým potřebám nositelů kontaktních čoček, který po vyjmutí čoček snižuje oční únavu.

  • Široké a pohodlné vidění 

  94 % z testovaných má velmi dobré a široké zorné pole.1)

  2//

  Technologie ZEISS Digital Inside

  Tato inovativní technologie byla speciálně vyvinuta za účelem optimalizace designu čoček na čtecí vzdálenosti běžných tištěných médií (38 cm) a digitálních zařízení (35 cm), čímž zabraňuje další únavě očí.

  • Ostré vidění bez únavy 

  93 % z testovaných má velmi dobrý a ostrý zrak stejně jako s jejich kontaktními čočkami.1)

  3//

  Povrchová úprava ZEISS DuraVision BlueProtect

  Tato povrchová úprava – aplikovaná na přední i zadní stranu čoček – napomáhá omezit vnímané digitální oslnění a brání další únavě očí způsobené modrým světlem vyzařovaným digitálními obrazovkami a umělým osvětlením.

  • Omezuje vnímání digitálního oslnění a únavu očí 

  91 % testovaných se cítí méně oslněno světlem vyzařovaným digitálními zařízeními.1)

Vaše na míru přizpůsobené brýlové čočky:
Tyto ZEISS produkty by pro vás mohly být tou nejlepší volbou.

Ostré vidění po celý den, každý den

Roztoky na čištění brýlových čoček od společnosti ZEISS

Špinavé brýle nejsou nikdy nic příjemného Čištění brýlí by mělo být pokud možno co nejšetrnější, nejjednodušší a nejúčinnější. To je důvod, proč společnost ZEISS nabízí tak širokou škálu roztoků na čištění brýlových čoček.

Rychlé otření nebo důkladné vyčištění? Společnost ZEISS nabízí roztoky na čištění brýlových čoček, které potřebujete

Osobní rada: vyhledejte optika společnosti ZEISS ve svém okolí

Zeptejte se svého optika, zda jsou pro vás brýlové čočky ZEISS EnergizeMe vhodné.

Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli

1) Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe v roce 2016 ve Španělsku úspěšně otestovalo 130 nositelů kontaktních čoček a 14 odborníků očního lékařství.

2) Srinivasan S a Subbaraman LN; The Science of Contact Lens Discomfort;Review of Optomotry, Aug 15 2015 Nichols JJ, Willcox MDP, Bron AJ, et al.The TFOS International Workshop on Contact Lens Discomfort: Executive Summary.Invest Ophthalmol Vis Sci. 2013;54:TFOS7–TFOS13. DOI:10.1167/iovs.13-13212

3) Patel, S., et al. „Effect of visual display unit use on blink rate and tear stability.“Optometry & Vision Science 68.11 (1991): 888-892. The Vision Council 2016 digitaleye strain report: Eyes Overexposed: The Digital Device DilemmaThe Vision Council 2015 digital eye strain report: Hindsight is 20/20/20: Protect youreyes from digital devices

4) Průzkum společnosti ZEISS, kterého se v roce 2015 účastnilo 2400 nositelů kontaktních čoček a 40 odborníků očního lékařství z USA, Německa, Číny a Itálie.