Sluneční brýle se zrcadlovou povrchovou úpravou:
Povrchová úprava ZEISS DuraVision® Mirror

Módní a praktický doplněk.

Sluneční brýlové čočky se zrcadlovou povrchovou úpravou – pro koho jsou určeny?

Pomohou vám udržet si jedinečný vzhled – nejenže jsou moderní, ale také zcela funkční: se slunečními brýlovými čočkami s povlakem ZEISS DuraVision Mirror uvidíte jako ostříž a s výrazně méně světelnými odrazy. Takto je dosaženo lepší zrakové pohody jak za extrémních světelných podmínek, např. na horách, za sněhu, na pláži či v parku, při nákupech či sportování. To umožňují dvě speciální vrstvy: antireflexní vrstva na zadní straně čočky a zrcadlová vrstva na přední straně čočky. Sluneční brýlové čočky DuraVision® Mirror také odráží špínu a velice jednoduše se čistí.

Zde je naše módní rada: „zrcadlovky“ nabízíme v osmi výrazných barvách pro dosažení úžasných výsledků – počínaje červenou, zelenou a modrou a konče stříbrnou a zlatou. Čočky se zrcadlovou vrstvou se skvěle hodí ke kovovým obrubám všech tvarů, ale výborně jdou také k obrubám stylu panto.

Řidiči pozor: ne všechny odstíny jsou vhodné pro řízení.
Bez ohledu na vaše zrakové potřeby si vždy promluvte s vaším optikem, který vám s volbou vhodného odstínu rád pomůže. Sluneční brýlové čočky s povrchovou úpravou ZEISS DuraVision Mirror samozřejmě zajišťují 100% ochranu před UVA a UVB zářením.

Barvy povrchové úpravy DuraVision® Mirror

Povrchová úprava ZEISS DuraVision Mirror je k dostání v osmi různých barvách.

Související produkty

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti