Brýlové čočky ZEISS s technologií i.Scription

Užijte si ještě lepší a jasnější zrak díky vylepšenému kontrastu a živějším barvám – také za tmy a za šera.

Novinka! Úplná UV
ochrana ve všech čirých
brýlových čočkách ZEISS

Brýlové čočky s technologií i.Scription společnosti ZEISS jsou přizpůsobeny potřebám nositele do posledního puntíku. Váš zrak bude jasný a ostrý jako nikdy předtím, o kontrastu nemluvě. Mnohem ostřejší a lepší vidění – zejména za tmy a za šera.

Brýlové čočky s technologií i.Scription®.

Ostřejší a jasnější zrak s větším kontrastem – i v noci.

Zažijte tu úchvatnou vizuální kvalitu. Každé brýlové čočky s technologií i.Scription společnosti ZEISS jsou svému nositeli maximálně přizpůsobeny prostřednictvím speciální analýzy očí počítačovým systémem měření: ZEISS i.Profilerplus. Naměřené údaje jsou pak zakomponovány do designu a výroby čoček, což umožňuje korekci dříve nezjištěných očních vad. Výsledek: ostřejší a jasnější zrak v noci i za šera, menší oslňování (např. ze světlometů protijedoucích aut), živější barvy a lepší vnímání kontrastu.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Jasnější vidění v noci.

Mnoho nositelů brýlí má problémy s viděním v noci či za stmívání. Omezené světelné podmínky totiž způsobují rozšíření zornic. V důsledku tak tito lidé nejsou schopni vnímat ani hloubku, ani další prostorové vjemy a odrazy světla a slabý kontrast jejich oči unavuje. Technologie i.Scription ve svém designu s rozšířením zornic počítá a vidění za slabého světla tak napomáhá vylepšit.

Bez technologií i.Scription S technologií i.Scription
Bez technologií i.Scription
S technologií i.Scription

Analýza očí během několika sekund. Stejně detailní jako otisk prstu.

Před výrobou čoček s technologií ZEISS i.Scription jsou vaše oči vyšetřeny nejen běžným měřením – subjektivní refrakcí provedenou očním specialistou – ale také objektivně pomocí speciálního počítačového systému: ZEISS i.Profilerplus. Na rozdíl od běžných procedur měření je tento systém schopen s pomocí technologie vlnoplochy změřit vaše oči i s rozšířenou zornicí a vygenerovat údaje o vašem vidění za pouhých několik sekund. Konečný výsledek: váš zrak je stejně jedinečný jako otisk prstu. Přesně jsou zjištěny nejen běžné vady očí (např. krátkozrakost či dalekozrakost), ale také aberace vyšších řádů – vady, které mohou výrazně ovlivnit kvalitu vašeho zraku za tmy a za šera.

Analýza očí během několika sekund. Stejně detailní jako otisk prstu.

Větší zraková pohoda, vyšší bezpečnost.

Optimalizovány a uzpůsobeny s dokonalou přesností.

Brýlové čočky s technologií i.Scription® lze v průběhu výroby optimalizovat a dále přizpůsobit vašim potřebám. Díky této technologii jsme schopni vyrábět přesné čočky s co nejlepšími možnými korekčními vlastnostmi. Tyto čočky vylepší zrakovou pohodu například při slabší šerosleposti a celkově poskytnou větší pocit bezpečí za slabého světla. Vyzkoušejte si je sami.

Úplná UV ochrana ve všech čirých brýlových čočkách ZEISS. Celý den. Každý den.

UV záření je vždy přítomné. I když je venku zamračeno. UV záření představuje zdravotní riziko pro vaše oči, ale i jejich okolí. Chráníte své oči, když jste venku? Všechny čiré brýlové čočky ZEISS jsou nyní k dostání s plnou UV ochranou!

Speciální vlastnosti těchto čoček filtrují škodlivé UV paprsky a vašim očím poskytnou dlouhotrvající ochranu.

Samozabarvovací brýlové čočky. Brýlové čočky se zabudovanou ochranou proti slunci. Stylové a praktické.

Brýle pro každou situaci: tyto samozabarvovací čočky fungují také jako sluneční brýle. Ztmaví se během vteřiny a vyjasní v průběhu několika málo minut. Samozřejmostí je 100% UV ochrana. A pair of glasses for every situation: these self-tinting lenses also work as sunglasses. They darken in seconds and clear up in just a few minutes. And of course they feature 100% UV protection.

Škrábance a nečistoty nemají šanci. Odolnější než kdykoli předtím.

Vysoce výkonná povrchová úprava čočkám propůjčuje neobyčejnou odolnost proti poškrábání či částicím statického prachu. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po mnohem delší dobu a mnohem snáze je vyčistíte. Lepší vidění i lepší vzhled – z části také díky nejmodernější antireflexní povrchové úpravě.

5 tipů pro lepší vidění

Slabý zrak je jedním z největších rizik při řízení.

1. Slabý zrak je jedním z největších rizik při řízení. Jako řidič byste měli pravidelně docházet na oční vyšetření – alespoň co dva roky.

S očním specialistou nezapomeňte probrat vaše zrakové potřeby.

2. S očním specialistou nezapomeňte probrat vaše zrakové potřeby. Svému očnímu optikovi nezapomeňte zmínit, řídíte-li velké množství času nebo máte-li při řízení za tmy či šera problémy s viděním. Určitě vám poradí.

Noste vaše nové brýle pravidelně

3. Noste vaše nové brýle pravidelně – začněte ihned po jejich obdržení. Takto si na ně co nejdříve zvyknete. Jestliže jste si na své nové brýle po 14 dnech nošení zcela nezvykli, je na místě krátká návštěva očního optika. Ten vám rád pomůže.

Pokud máte pocit, že srovnání vašich brýlí není stoprocentně v pořádku, měli byste si je optikem okamžitě nechat vyrovnat a zkontrolovat. Jen takto nepřijdete o vlastnosti, které vaše brýle nabízí.

4. Pokud máte pocit, že srovnání vašich brýlí není stoprocentně v pořádku, měli byste si je optikem okamžitě nechat vyrovnat a zkontrolovat. Jen takto nepřijdete o vlastnosti, které vaše brýle nabízí.

Možná je to pohodlné, ale nečistěte své brýle rukávem, tričkem ani ubrouskem.

5. Možná je to pohodlné, ale nečistěte své brýle rukávem, tričkem ani ubrouskem. Důvod: mikroskopické částečky prachu mohou vaše čočky v průběhu času poškrábat. Doporučujeme o vaše brýle pečovat čistícími prostředky společnosti ZEISS.

Související produkty

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti