ZEISS Office Lens Portfolio
Brýlové čočky pro práciMADE BY ZEISS

Chvíle kdy si ani nevšimnete, že je Váš pracovní den u konce.

Pro tento okamžik to děláme.

Brýlové čočky pro práciMADE BY ZEISS

Brýlové čočky pro práci

Lepší vidění v práci i ve volném čase

Většina uživatelů brýlí považuje počítače čím dál více za neodlučitelnou součást svého pracovního života. Trávení většiny dne před obrazovkou však může vést k bolestem šíje, zad a ramenou. Často je to dáno nošením špatného typu brýlí. Brýle na čtení a progresivní brýlové čočky nejsou tím nejlepším řešením pro ty, kdo tráví většinu svého pracovního dne před obrazovkou. Lepší volbou jsou kancelářské brýle se speciálními ZEISS brýlovými čočkami, navrženými pro použití na pracovišti. Tyto brýlové čočky nabízejí velké zorné pole na blízko a na střední vzdálenosti, což vám umožňuje nerušený pohled na obrazovku ve vaší oblíbené a přirozené poloze. Lze je i optimalizovat dle vašich specifických potřeb.

Loading the player...
 • Vaše výhody

  Vaše výhody

  Výhody pro uživatele brýlí

  Pomocník ušitý na míru!

  • Jasné, přesně zaostřené vidění v blízké a střední vzdálenosti s velkým zorným polem.
  • To zajišťuje uvolněné, přirozené vidění v kanceláři a při všech dalších úkolech, jež vykonáváte v blízkém až střední vzdálenosti.
  • Nejlepší řešení pro pohodlné držení těla a polohu hlavy, zabraňující namožení šíje, zad a ramenou.
  • Tyto brýlové čočky jsou navrženy tak, aby vám pomohly jak v práci, tak ve vašem volném čase. ZEISS brýlové čočky pro pracoviště mohou být uzpůsobeny vašim individuálním vizuálním potřebám v blízké a střední vzdálenosti.
    
 • Kancelářské brýlové čočky: pro koho?

  Jak mohou brýle k počítači pomoci?

  Udržení vaší hlavy a těla v uvolněné pozici je zásadní

  Práce na počítači vyžaduje, aby vaše oči zaostřovaly na velmi specifické vzdálenosti v blízkém až středně velkém rozsahu.

   

  Nošení brýlí na čtení pro práci na počítači

  Brýle na čtení jsou navrženy pro velmi blízké vzdálenosti, kratší než vzdálenost mezi vašima očima a počítačem. Nosíte-li tedy při práci na počítači brýle na čtení, automaticky svou hlavu nahýbáte blíže k obrazovce. To je příčinou toho, že zaujímáte nepohodlnou polohu, což u vás může vést k napětí v šíji a zádech.

   

  Jak to ovlivňuje držení vašeho těla před obrazovkou:

  • Abyste text a obrázky viděli na obrazovce jasně, automaticky se nakláníte dopředu.
  • To u vás vyvolává zbytečnou námahu šíje a zad.
    

  Nosíte v práci progresivní brýlové čočky?

  Ti, kdo nosí progresivní brýlové čočky, se dívají na počítačovou obrazovku zcela jiným způsobem. Protože progresivní brýlové čočky vykazují různé oblasti, což vám umožňuje vidět na všechny vzdálenosti, práce před obrazovkou znamená, že je zapotřebí dívat skrze spodní část brýlové čočky. Abyste tak učinili, musíte naklonit hlavu mírně dozadu. A opět, toto nepřirozené držení těla může vést k bolestem šíje a ramenou.

   

  Jak to ovlivňuje držení vašeho těla před obrazovkou:

  • Zvedáte hlavu, abyste viděli skrze střední oblasti brýlové čočky.
  • To u vás vyvolává námahu šíje a zádového svalstva.

  Brýle k počítači vám pomohou cítit se uvolněněji

  Jasné vidění po celý den na tři různé pracovní vzdálenosti

  Brýle, ušité přesně na míru způsobu vaší práce, vedou zpravidla k tomu, že před obrazovkou sedíte v pohodlné, uvolněné poloze. ZEISS brýlové čočky pro pracoviště nabízejí velké zorné pole na blízko. Klíčové je tedy to, že nabízejí i dostatečné zorné pole na střední vzdálenosti, aby vám pomohly udržovat při práci na počítači oční kontakt se svými kolegy a hovořit s nimi. Jsou optimalizovány pro vidění v rozmezí mezi půl metrem až čtyřmi metry. Nošení kancelářských brýlí udržuje vaše tělo v uvolněné poloze, neboť se můžete dívat skrze správnou část brýlové čočky bez vynaložení jakéhokoli úsilí.

   


  ZEISS rozumí důležitosti individualizovaného vidění.
  Protože každý vykonává svou práci a koníčky na různou vzdálenost a za odlišných podmínek, vytvořila společnost ZEISS tři různé typy brýlové čočky. Díky odborné korekci lze ZEISS kancelářské brýlové čočky uzpůsobit přesně vašim vizuálním požadavkům, a to až do posledního centimetru.

     ZEISS brýlové čočky pro práci:

  Díky individualizovanému designu brýlových čoček si jejich uživatelé mohou na pracovišti dopřát jasné, ostré vidění, ušité na míru jejich potřebám, a to na všechny tři vzdálenosti:

  1. Čtecí vzdálenost
  2. Vzdálenost na blízko
  3. Vzdálenost v místnosti

   


  Jak to ovlivňuje držení vašeho těla před obrazovkou:

  • Vaše hlava a šíje zůstávají v přirozené poloze.
  • Dokonalé pohodlí po celý den.

    
 • Technologie

  Jak funguje M.I.D. technologie společnosti ZEISS

  Naše vizuální potřeby v práci jsou různé. To závisí na tom, jaký typ práce vykonáváte. Trávíte např. většinu času komunikací se zákazníky a kolegy? Nebo trávíte většinu dne prací na počítači? Dalším klíčovým faktorem je vzdálenost mezi vašima očima a obrazovkou. Aby společnost ZEISS vyhověla individuálním potřebám zákazníků, vyvinula tzv. Maximum Intermediate Distance (M.I.D.) technologii. Ta nabízí jasné a uvolněné vidění, uzpůsobené každému jedinci, sahající od optimálního vidění do blízka až po vzdálenost celé místnosti.

  Uvedením technologie k určení maximální střední vzdálenosti (M.I.D.) společnost ZEISS vytvořila brýlové čočky, jež lze uzpůsobit specifickým vizuálním požadavkům jednotlivého uživatele.  ZEISS kancelářské brýlové čočky jsou k dispozici pro tři maximální střední vzdálenosti (M.I.D.):

  • Kniha – kancelářská brýlová čočka speciálně optimalizovaná pro čtení, kdy nabízí jasné vidění od čtecí vzdálenosti až po fixní M.I.D. ve výši 100 cm.
  • Vzdálenost na blízko – kancelářská brýlová čočka speciálně optimalizovaná pro vzdálenosti na blízko, kdy nabízí jasné vidění od čtecí vzdálenosti až po fixní M.I.D. ve výši 200 cm.
  • Místnost – progresivní brýlová čočka pro použití v interiérech, speciálně optimalizovaná pro vzdálenosti v prostorách, kdy nabízí jasné vidění od čtecí vzdálenosti až po fixní M.I.D. ve výši 400 cm.  ZEISS individualizované brýlové čočky pro kancelář a pracoviště nabízí individualizovanou M.I.D., již lze stanovit mezi 100 až 400 cm pro splnění specifických potřeb každého jednotlivého uživatele brýlí.
   

Vaše individualizované brýlové čočky:
Tyto ZEISS produkty by pro vás mohly být tou nejlepší volbou.

Vaše povrchová úprava brýlových čoček: odolná, s možností jednoduchého čištění, s vynikající antireflexní vrstvou

ZEISS DuraVision® Platinum a Silver

Povrchové úpravy brýlových čoček přeměňují plastové brýlové čočky na každodenní mistrovská díla. Vytvrzují plastové brýlové čočky a činí je odolnými vůči nečistotám, s možností snadného čištění.

Objevte, co pro vás mohou dokázat prémiové povrchové úpravy brýlových čoček od společnosti ZEISS

Pokud celý den pracujete na počítači, je na čase najít pro vaše oči nové řešení.

DuraVision® BlueProtect

Více než kdy dříve jsme vystavováni modrému světlu, a to v důsledku moderních světelných zdrojů, jako je LED osvětlení a záření vydávané zobrazovacími jednotkami. Někteří se domnívají, že modré světlo vydávané světly a displeji je příčinou jejich únavy a diskomfortu.

Jak DuraVision BlueProtect funguje

Čisté vidění po celý den, každodenně

Roztoky pro čištění brýlových čoček od společnosti ZEISS

Je vždy nepříjemné mít znečištěné brýlové čočky. Čištění vašich brýlí by mělo být pokud možno jemné, jednoduché a účinné. To je důvod, proč společnost ZEISS nabízí tak širokou škálu roztoků na čištění brýlových čoček.

Rychlé otření nebo důkladné vyčištění? Společnost ZEISS má roztoky na čištění brýlových čoček, jež potřebujete

Není to pro vás ten pravý produkt?

Jste náruživým uživatelem digitálních přístrojů?

Brýlové čočky ZEISS Digital

Kdo by si to pomyslel? Ukazuje se, že v průměru se na svůj chytrý telefon či jiné mobilní zařízení podíváme až 80krát za den! Rychlé přeostření z blízka do dálky a naopak představuje pro náš zrak značnou výzvu.

Zjistěte více o digitální únavě očí a o tom, jak jí správné brýlové čočky mohou zabránit

Hledáte progresivní brýlové čočky s vynikající snášenlivostí pro uživatele?

ZEISS progresivní brýlové čočky

Progresivní brýlové čočky jsou pravým optickým mistrovským dílem. Nabízejí individualizovanou podporu pro vaše oči, od vzdálenosti na blízko až na dálku a vše, co je mezi tím.

ZEISS nabízí čtyři výkonnostní kategorie, abyste nalezli progresivní brýlové čočky, jež vám padnou nejlépe.

Osobní rada: najděte ZEISS optika ve vaší blízkosti

Váš ZEISS optik vám ochotně pomůže s výběrem vhodných kancelářských čoček.

Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli