Prevence proti vráskám

Nezapomínejte na vaše sluneční brýle!

Jak najdete počasím ošlehaného námořníka? Samozřejmě, že to všichni víme – prozradí ho hluboké vrásky kolem očí. Odmítá nosit sluneční brýle, když je dlouhé hodiny na palubě, na kterou útočí sluneční paprsky. Jestliže nechcete být jako on, je nejlepší chránit vaše oči před nadměrným působením slunečního záření nebo byste i vy mohli skončit s vějířky vrásek kolem očí.

Slunění je určitě jedním z nejvíce uklidňujících a nejpříjemnějších způsobů trávení volného času. Je dobré pro mysl, tělo i duši. Slunce nám pomáhá relaxovat a poskytuje nádherné opálení.

Kdykoli však vystrčíte svou hlavu na slunce, měli bystě chránit vaše oči a nosit sluneční brýle. Jestliže nastavíte svou tvář slunečním paprskům a zejména intenzivnímu UV záření, vystavíte se nejen nebezpečí spálení, ale i poškození vaší sítnice a vzniku vrásek. Mnoho lidí zapomíná na nanášení opalovacích krémů kolem očí.

Příliš mnoho slunce vyvolává vysoušení tenké a citlivé kůže kolem očí, což způsobuje, že se kůže stává tenčí. Nejdříve se objevují malé vějířkovité vrásky. S postupujícím časem se tyto vrásky prohlubují hlouběji a hlouběji. Přirozené ochranné reflexy očí vystavovaných světlu, které je příliš prudké, nutí lidi mžourat a tím podporovat vývoj vrásek. Dobré sluneční brýle poskytují snadnou a okamžitou ochranu.

Využívejte výhody této perfektní prevence a s pomocí vašeho optometristy vybírejte ze široké škály elegantních slunečních brýlí s čočkami poskytujícími vašim očím ochranu proti UV záření. Vaše oči a vaše kůže vám budou stále děkovat.

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti

Související články

Rychle tmavé. Rychle čiré: moderní samozabarvovací brýlové čočky Ať si užíváte venkovního sluníčka nebo jste vevnitř, díky fotochromatickým brýlovým čočkám ZEISS PhotoFusion si můžete užívat skvělý zrak 24 hodin denně
Nebuďte oslepováni Sluneční brýle jsou módní doplňky, avšak důležitější je, že poskytují očím životně důležitou ochranu proti UV záření
Samozabarvovací brýlové čočky: komfortní a pohodlné vidění pro každého LEPŠÍ VIDĚNÍ požádalo Volkera Gahra, hlavního produktového manažera, zodpovídajícího ve společnosti ZEISS za ZEISS PhotoFusion, aby popsal klíčové charakteristiky moderních fotochromatických brýlových čoček
Dělají žluté čočky lidi šťastnějšími? Lepší vidění díky barevným čočkám

Související produkty