Jednoduše vidět lépe s progresivními čočkami

Portfolio progresivních čoček ZEISS je perfektní řešení – dokonce i pro začínající uživatele

Všichni jsme slyšeli příběhy o potížích lidí, kteří si zvykali na nové progresivní čočky – závratě, bolesti hlavy, napětí na krku a únava… a samozřejmě nebezpečí klopýtnutí při chůzi na schodech. Někteří lidé se stále necítí příjemně s jejich novými brýlemi dokonce i po několika týdnech nošení. Proto obzvláště začínající uživatelé mají tendenci obávat se nošení progresivních čoček. Takže, co by se přesně mělo brát v potaz, jestliže uvažujete o koupi vašich prvních brýlí s progresivními čočkami?

V určitém věku se to stane každému z nás. Naše oči postupně ztrácejí schopnost číst. Náhle nemůžeme nejen číst, ale i rozeznávat vzdálené předměty. Je čas opatřit si brýle s progresivními čočkami. Tyto špičkové čočky v oblasti oční optiky nám umožňují zaostřovat naše vidění na vzdálené i blízké předměty – a taktéž na všechno mezi nimi. Toto umožňuje speciální design čoček. Avšak, jak je tomu se všemi pokročilými výrobky, rozdíly v kvalitě jsou obrovské. Přesto dobrá progresivní čočka může účinkovat optimálně jen tehdy, když uživateli poskytuje uvolněné a přirozené vidění, které je v precizním souladu s jeho nebo jejími osobními potřebami.

Obzvláště v případě pacientů, kteří si pořizují první brýle, je důležité dostat takové čočky, které poskytují uživateli okamžitou snášenlivost a tudíž jsou dobrou investicí do vidění.

ZEISS nabízí čtyři rozdílné typy progresivních čoček, což vašemu profesionálnímu očnímu optikovi umožňuje vybrat optimální čočky přímo pro vás a v souladu s vašimi potřebami. Tento proces se hodně podobá kupování nového automobilu – můžete vybírat z několika různých úrovní kvality v závislosti na tom, jak vysoká je předepsaná hodnota pro vidění nablízko a na dálku a na účelu, pro který máte v úmyslu používat vaše nové progresivní čočky.

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!

Vizuální řešení na pracovišti po 40

Vždy můžete očekávat více, vyberete-li si progresivní čočky ZEISS. Je to skutečně pravda?

Určitě, jsme o tom přesvědčeni; přece všichni chceme, abyste si mohli užívat uvolněné a přirozené vidění díky vašim novým čočkám – tak, jako v mládí. Pro maximální zrakový komfort jsou důležité čtyři faktory a víceohniskové čočky ZEISS poskytují všechny z nich:

  • Nejrychlejší možný návyk a okamžitý komfort (= odborníci to nazývají přirozenou snášenlivostí)
  • Plynulý, neohraničený přechod mezi jednotlivými zónami vidění
  • 20/20 zraková ostrost na každou vzdálenost
  • Maximální využívání rozsahů vidění: design progresivní čočky a přechody mezi zónami pro vidění nablízko a na dálku musí uživateli zajistit pohodlné optimální vidění.

Rozsahy progresivních čoček

Nicméně bez ohledu na to, jaká míra odbornosti se věnuje vývoji a výrobě brýlových čoček, středobodem jste vždy vy – osobnost, která skutečně nosí progresivní čočky. Každý má své vlastní potřeby a zrakové návyky. To ovlivňuje vaše očekávání od vašich nových brýlí a také cenu, které za ně platíte. Prvním a nejpřednějším cílem vašeho profesionálního očního optika je nalézt perfektní řešení pro vás – bez ohledu na to, zda hledáte značkové brýle s atraktivní cenou nebo na míru „šité“, individualizované čočky.

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti

Související články

Nejlepší brýle do auta – dojeďte do cíle bezpečně Individuální brýlové čočky na řízení zlepšují zhoršený zrak a rovněž zvyšují bezpečnost. Co je třeba mít na paměti před koupí brýlí na řízení.
Tipy pro lepší uživatelský komfort progresivních čoček Každý si může rychle zvyknout na perfektně přizpůsobené progresivní čočky.
Vývoj brýlových čoček pro řízení Pohled do zákulisí: jak společnost ZEISS vyvíjela DriveSafe
Brýlové čočky pro pohodové řízení Jak mohou brýlové čočky ZEISS učinit jízdu méně stresující a více bezpečnější.

Související produkty