Brýle pro manažery – nejkvalitnější brýlové čočky a obruby s vysoce individualizovaným zrakovým komfortem

Buzení respektu, elegance a maximální funkčnost – brýle pro lidi v manažerských pozicích s tím mají hodně společného.

Po poradě v kanceláři následuje přečtení e-mailů na smartphonu a poté rychlá jízda na letiště, po dvouhodinovém letu prezentace pro zákazníky a nakonec znovu nazpátek: spolu s mobilním telefonem, laptopem a kufříkem jsou brýle často jedním z nejdůležitějších předmětů v každodenním manažerském životě. Zde je pár tipů, co dělá vaše manažerské brýle jedinečnými.

Přirozené vidění na všechny vzdálenosti díky individualizovaným progresivním čočkám

Tím, že jste v manažerském postavení, musíte často měnit zaostření vašeho zraku tam a zpět v rámci rozsahu vidění nablízko a rozsahu vidění na střední vzdálenost. Například z monitoru vašeho PC na písemný dokument nebo z písemného dokumentu na osobu. Jestliže potřebujete zrakovou korekci pro rozsahy vidění nablízko a na dálku a používáte nebo se zajímáte o brýle s progresivními čočkami, mějte na paměti, že vaše čočky mohou být individualizované tak, jako na míru šitý oblek. Díky nové technologii, vyvinuté ve společnosti ZEISS se rozsah vidění nablízko může konkrétně přizpůsobovat na vaše specifické zrakové požadavky. Čím více je optimalizace progresivních čoček v souladu s vaším viděním a parametry nošení, tím jsou progresivní čočky kompatibilnější. Přirozené a uvolněné vidění a maximální možné zrakové pohodlí lze tudíž dosahovat díky používání progresivních čoček.

ZEISS on-line oční test Jak dobře vidíte kontrast a barvu? Zkontrolujte si svůj zrak snadno a rychle právě zde!

Vidět dobře a vypadat dobře

Udělejte si čas na výběr vašich brýlových obrub. Nechejte vašeho profesionálního optika, aby vám důkladně poradil, jaké obruby se hodí k vaší osobnosti a profesní činnosti. Ujistěte se, že obruby vypadají nejen dobře, ale že vám ideálně pasují. Brýlové obruby se také mohou individualizovat. Výhodné mohou být odlehčené obruby; přece nosíte brýle celý den. Rozhodněte, zda chcete, aby vaše nové obruby zdůrazňovaly vaši osobnost nebo aby byly jednoduše nenápadné tak, jak je to jen možné.

Čočky samy o sobě hrají ve vzhledu vašich brýlí důležitou úlohu. Atraktivně tenké a odlehčené čočky, které nezvětšují nebo nezmenšují oči, i když jsou podle předpisu velmi silné, se zhotovují podle ucelených moderních technologií vyvinutých ve společnosti ZEISS, a to od čoček na předpis až po povrchové úpravy.  

Vysoce výkonné vrstvy pro náročné uživatele brýlí

Moderní povrchové úpravy brýlových čoček mohou z vašich brýlí udělat spolehlivého společníka jak v práci, tak i při volnočasových aktivitách.
Jste-li osobou, která často vystupuje na veřejnosti – ať už na konferencích, v rozhovorech se zákazníky nebo na prezentacích – je pro vás obzvláště důležitá antireflexní vrstva na vašich čočkách. Jestliže čočky nemají žádnou antireflexní vrstvu, prudké světlo a odrazy mohou rušit jak uživatele brýlí, tak i osobu, se kterou hovoří: jednak na opačné straně čočky, což by mohlo obtěžovat uživatele a jednak na předním povrchu čočky, což je na obtíž osobě, která se dívá uživateli do očí.
Usnadněte si svůj život investováním do vysoce kvalitních vrstev, které zajistí, aby vaše čočky vykazovaly antistatické vlastnosti a odpudivost vůči nečistotě a vodě.

Vrstva CleanCoat a antistatická vrstva, kdy obě tyto vrstvy jsou například sdruženy ve vysoce výkonné, povrchové vrstvě LotuTec vyvinuté ve společnosti ZEISS, dodávají čočkám jak antistatické, tak i hydrofobní vlastnosti. Jasná výhoda pro vás: navíc ke zrakovému pohodlí je čištění vašich brýlí snadnější. Také odstraňování otisků prstů je snadnější.

Vidět lépe při všech světelných podmínkách

Nutnost znovu a znovu měnit vaše normální brýle za sluneční brýle a naopak může být na obtíž – zvláště na pracovních cestách. Moderní technologie vyvinuté pro samozabarvovací čočky, které jsou také známé jako fototropní či fotochromatické čočky (jako jsou čočky PhotoFusion vyvinuté ve společnosti ZEISS), nabízejí rychlé přechody mezi ztmavením a zesvětlením. Účinkem intenzivního světla nebo slunečního záření ztmavnou jako čočky slunečních brýlí a při pobytu uvnitř budovy budou úplně čiré. Při zvláštních příležitostech, jako je lyžování, pěší turistika nebo řízení vozidla, byste nicméně měli použít sluneční brýle, pokud možno i s polarizačními čočkami.

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti

Související články

Všechno z hlediska práce u počítače Proč speciální brýle na čtení/víceohniskové brýle mohou usnadnit vaši práci
Brýle pro piloty – perfektní vidění I nad mraky Ať už profesionální tak i amatérští piloti potřebují brýle, které jim umožní dobře vidět i za extrémních světelných a povětrnostních podmínek.
Lepší vidění a více pohodlí při práci Nové kancelářské brýlové čočky ZEISS vám poskytují uvolněnější vidění, ať pracujete u stolu, počítače nebo výrobního stroje.
Ať jste zubní lékař nebo kosmetička – užívejte si perfektně ostré vidění s profesionálními brýlemi Některé činnosti vyžadují speciální brýlové čočky. Současné moderní technologie používané společností ZEISS vám pomáhají vidět perfektně, a to dokonce velmi malé předměty.

Související produkty