Hledejte Z jako ZEISS, když vybíráte čočky

Mně připadají všechny čočky stejné – jak se mohu ujistit, že dostávám značkové čočky ZEISS?

Zákazníci nemívají žádné potíže, když hledají názvy výrobců nebo značková loga obrub jejich brýlí. Na druhé straně čočky nemívají loga, která jsou okamžitě viditelná. Nebo jsou? Ve skutečnosti všechny značkové čočky mají na sobě písmeno Z, aby byly rozpoznatelné jako pravé výrobky ZEISS.

Čočky ZEISS musí projít důkladnou a náročnou kontrolou, aby bylo jisté, že splňují všechny standardy společnosti Carl Zeiss ještě před tím, než opustí naše výrobní provozy. Proto se domníváme, že každá značková čočka ZEISS by se měla označit její ochrannou značkou tak, aby vy, jako zákazník, a váš optometrista, jste ji mohli odlišit od ostatních čoček.

Do všech značkových čoček ZEISS vyrýváme laserem nepatrné písmeno Z ještě předtím, než opouštějí naše laboratoře. Ikona Z se vyrývá do povrchu čočky. Celý proces je bezdotykový a logo se umisťuje do přesně určeného umístění. Laser pracuje při takové vlnové délce, která zajišťuje, že vyrytí je částečně průhledné jen do té míry, aby nenarušovalo vidění uživatele. Tato pečeť kvality ZEISS je viditelná pouze tehdy, když se díváte na čočku, a nikoli tehdy, když se díváte skrze ni.

Pro ty, kteří by rádi věděli všechno o specifikách, které činí naše čočky tak odlišnými, poskytujeme následující přehled:

  • Brýle musí splňovat určité minimální požadavky stanovené zákonem: musí mít štítek CE. Na druhé straně čočky ZEISS mají certifikaci DIN EN ISO 9001/2000. Tato certifikace dalece překračuje minimální požadavky stanovené zákonem a obsahuje standardy vynikající kvality, které musí být plněny nejen ve smyslu výrobku, ale také ve smyslu kvalifikace personálu. Naše značkové čočky vyrábí pouze vyškolený personál.
  • ZEISS zaručuje, že kvalita optických vjemů je naší hlavní prioritou. To je důležitější, než jakákoli jiná výrobní kritéria. Ve společnosti Carl Zeiss Vision je vaše vidění prioritou číslo jedna.
  • Naše interní testovací specifikace jsou ještě důkladnější, než ty, které předepisují standardy.
  • Carl Zeiss Vision zaručuje, že čočky ZEISS nabízejí pouze kvalifikovaní optometristé, takže se můžete spolehnout na potěšení z výhod nepřerušeného řetězce kvality.
  • Čočky ZEISS jsou také vyráběny pro zvláštní předpisy. ZEISS nabízí široké portfolio možností pro individuální předpisy.
  • Abychom Vám mohli nabízet individuální brýlové čočky, které splňují vaše specifické potřeby, naše portfolio čoček ZEISS obsahuje výběr v rozmanitém a vyváženém rozsahu.
Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti

Související články

ZEISS Online Oční Test
Rozpoznání problémů se zrakem
Historie brýlí
Hledejte Z jako ZEISS, když vybíráte čočky

Porozumění zraku 16. 10. 2017

Tags: U optometristy

Související produkty