Portfolio produktů

Lékařské řešení

Nové standardy v péči o pacienta s prověřenou lékařskou technologií

Podrobnosti o produktech naleznete na našich mezinárodních stránkách

Našim cílem je přispívat k rozvoji lékařských technologií a pomoci profesionálům pracujícím v oblasti péče o zdraví na celém světě zlepšit kvalitu života pacientů. Podrobnosti o produktech naleznete na našich mezinárodních stránkách na následujících odkazech.

Se speciálním zaměřením na oftalmologii, oftalmologickou chirurgii a vizualizační systémy v oblasti mikrochirurgie firma podporuje profesionály péče o zdraví definováním nových standardů s pomocí prověřené lékařské technologie a široké aplikační kompetence založené na špičkových inovacích. ZEISS dále nabízí řešení pro vizualizaci pro zubaře a gynekology. Portfolio lékařských technologií společnosti je doplněno o futuristicky orientované technologie jakou je například intraoperativní radioterapie.

Díky naší globální síti víme přesně, co naši zákazníci potřebují. Neurochirurgové, specialisté na ušní, nosní a krční a oftalmologové po celém světě – ať se jedná o klinická pracoviště nebo lékaře v privátních praxích – důvěřují znalostem firmy ZEISS. Prostřednictvím nabídky softwarových řešení pro efektivní správu údajů o pacientech hrajeme vedoucí úlohu v rychle postupující digitalizaci lékařského sektoru.

Uvedení štěrbinové lampy na trh v roce 1912 znamenalo úsvit oboru lékařské technologie ve společnosti ZEISS. Byl to jen jeden z mnoha pionýrských vynálezů na poli oftalmologie, mikroskopie a radioterapie. Dnes jsou aktivity na poli lékařských technologií firmy ZEISS spojeny pod společnost Carl Zeiss Meditec AG, která je vedena na burze TecDAX, ve které má Carl Zeiss AG přibližně 65 procent.

Zobrazit více
Zavřít

Oftalmologie a optometrie

Diagnóza a léčení nemocí očí, včetně implantátů a spotřebního materiálu

Neurochirurgie

Řešení vizualizace pro chirurgii nervového systému.

Plastická a estetická chirurgie

Řešení vizualizace pro plastickou a estetickou chirurgii.

Chirurgie páteře

Řešení vizualizace pro chirurgii páteře.

ORL

Řešení vizualizace pro vyšetření a chirurgii ušní, nosní a krční.

Zubní

Chirurgické mikroskopy a lupy pro lepší vidění a ergonomii.

Gynekologie

Diagnostické mikroskopy a řešení pro digitální vizualizace pro gynekologické aplikace.