Turning Ideas into Innovation. You at ZEISS

Nyní žádat online

Susan Lai

Product Manager for Widefield Research, ZEISS Microscopy

As an intern, Susan got to know and value ZEISS as an employer during her studies in Rochester, New York. After completing her degree, she returned to the company at the ZEISS site in Thornwood, New York. In this interview, Susan tells us what brought her to Munich and what it's like working in Product Management at ZEISS – a job she's very proud of.

Read the interview

Robert Brzezinski

Trainee Product Management, Surgical Ophthalmology

For as long as he can remember, Robert has been interested in anything to do with technology. He knew he wanted to break into the world of B2B after graduating with a Master’s degree in Marketing Management ...

Read the interview

Carolin Schiele

Product Manager Ophthalmic Surgery Systems

After three years doing conceptual work as a management consultant, Carolin – a qualified electrical engineer – decided to make the switch to industry ...

Read the interview

Sandrine Tea

Dr. Sandrine Tea

Product Manager, Vision Care

She never thought that one day she'd be working in the field of vision care: Sandrine studied chemistry in Paris and Lyon and has a Ph.D. from the University of Bayreuth ...

Read the interview

Kariéra

Proč ZEISS

Společnost ZEISS se celosvětově řadí mezi lídry v optice a optoelektronice, zaměstnává kolem 25 000 spolupracovníků. Značka ZEISS prezentuje již více jak 165 let inovativní řešení, přesnost a kvalitu.

ZEISS se orientuje na trhy Industrial Solutions, Research Solutions, Medical Technology a Consumer Optics. Ve všech těchto oblastech nabízíme produkty a služby, jedinečný kapitál know-how a kreativitu. Různé koncernové obchodní, servisní a administrativní divize nabízí velké množství pracovních příležitostí ve všech odborných směrech.

Připojte se k naší skupině a podílejte se aktivně na rozvoji našeho světa.

Za čím si stojíme

Ve společnosti ZEISS vznikají každý den technologie zítřka. Naše vize a hodnoty nám pomáhají společně s našimi zaměstnanci a zákazníky dosáhnout našich cílů.

ZEISS International

Mezinárodní pracovní příležitosti


Proč společnost ZEISS?
Coby technicky vysoce vyspělá společnost a globální technologický lídr nabízí společnost ZEISS pozoruhodné výzvy a mezinárodní pracovní zázemí. Zároveň společnost ZEISS přebírá obzvláštní zodpovědnost za své zaměstnance a společnost.

více


Začátečníci
Ať se již snažíte zorientovat při výběru povolání či se věnujete učňovskému vzdělávání, studiu na duální státní univerzitě, praxi, rozsáhlému výzkumu v rámci diplomové práce, doktorskému studiu nebo chcete nastoupit přímo:
nastartujte svou kariéru s námi.

více


Odborníci
Jste připraveni učinit ve své kariéře další velký krok? Společnost ZEISS nabízí řadu možností ve snaze o váš osobní a profesní růst, neboť jsme na stopě technologii zítřka.

více

Pobočky společnosti ZEISS

Po celém světě


Buďte v Jeně, Oberkochenu či Singapuru – prostřednictvím stránek ve více než 30 zemích nabízíme svým zaměstnancům řadu možností pro jejich růst a spoustu zajímavých míst k životu.

více