Kariéra

Proč ZEISS

Společnost ZEISS se celosvětově řadí mezi lídry v optice a optoelektronice, zaměstnává kolem 25 000 spolupracovníků. Značka ZEISS prezentuje již více jak 165 let inovativní řešení, přesnost a kvalitu.

ZEISS se orientuje na trhy Industrial Solutions, Research Solutions, Medical Technology a Consumer Optics. Ve všech těchto oblastech nabízíme produkty a služby, jedinečný kapitál know-how a kreativitu. Různé koncernové obchodní, servisní a administrativní divize nabízí velké množství pracovních příležitostí ve všech odborných směrech.

Připojte se k naší skupině a podílejte se aktivně na rozvoji našeho světa.

Za čím si stojíme

Ve společnosti ZEISS vznikají každý den technologie zítřka. Naše vize a hodnoty nám pomáhají společně s našimi zaměstnanci a zákazníky dosáhnout našich cílů.

ZEISS International

Mezinárodní pracovní příležitosti


Proč společnost ZEISS?
Coby technicky vysoce vyspělá společnost a globální technologický lídr nabízí společnost ZEISS pozoruhodné výzvy a mezinárodní pracovní zázemí. Zároveň společnost ZEISS přebírá obzvláštní zodpovědnost za své zaměstnance a společnost.


Začátečníci
Ať se již snažíte zorientovat při výběru povolání či se věnujete učňovskému vzdělávání, studiu na duální státní univerzitě, praxi, rozsáhlému výzkumu v rámci diplomové práce, doktorskému studiu nebo chcete nastoupit přímo:
nastartujte svou kariéru s námi.


Odborníci
Jste připraveni učinit ve své kariéře další velký krok? Společnost ZEISS nabízí řadu možností ve snaze o váš osobní a profesní růst, neboť jsme na stopě technologii zítřka.

Pobočky společnosti ZEISS

Po celém světě


Buďte v Jeně, Oberkochenu či Singapuru – prostřednictvím stránek ve více než 30 zemích nabízíme svým zaměstnancům řadu možností pro jejich růst a spoustu zajímavých míst k životu.

více