Digitální brýlové čočky

Skoncujte s digitální únavou očí!

Kdo by si to pomyslel? Ukazuje se, že v průměru se na svůj chytrý telefon či jiné mobilní zařízení podíváme až 80krát za den! Rychlé přeostřování z blízka do dálky a naopak představuje pro náš zrak značnou výzvu. Často si toho povšimneme večer, kdy máme oči unavené či nás pálí, nebo nás dokonce bolí hlava. Naše oči pracují bez námahy a do jistého věku se rychle přizpůsobují na všechny vzdálenosti. Náš zrak se s věkem bohužel neustále zhoršuje ve své schopnosti „akomodovat“, tj. přeostřovat mezi různými vzdálenostmi, a to počínaje věkem kolem 30 let. Často k tomu dochází bez povšimnutí. Právě zde mohou speciální brýlové čočky společnosti ZEISS pomoci při snížení únavy očí.

Vaše výhody

Brýlové čočky ZEISS Digital pomáhají snížit stres a únavu, vyvolávané neustálým používáním chytrých telefonů a jiných digitálních přístrojů.

  • Vaše oči jsou tak odpočaté a svěží po celý den, a to i po dlouhém dni v práci při manipulaci s vaším chytrým telefonem či tabletem.
  • Vaše vidění je zbaveno jakéhokoli stresu, a to i v případě, že musíte neustále rychle přeostřovat z blízka do dálky a naopak.
  • Vynikající snášenlivost pro uživatele, kdy získáváte i 100% ZEISS záruku snášenlivosti.
  • ZEISS digitální brýlové čočky můžete nosit po celý den.

Komu mohou digitální brýlové čočky pomoci?

Čím dál více věcí děláme digitálně. Používání chytrých telefonů, tabletů a PC více než pět hodin denně představuje pro naše oči opravdový maraton.

Trpíte taktéž těmito symptomy:

Unavené oči?

Ztuhlá šíje, krk?

Bolesti hlavy?

Co vyvolává digitální únavu očí?

Čím častěji naše digitální přístroje používáme, zejména chytré telefony, a čím déle je užíváme, tím častěji naše oči přepínají sem a tam mezi pohledem na blízko a do dálky. Ciliární sval ve vnitřku oka naše vidění vždy přeostří. Tím, jak stárneme, již však není tak výkonný, jak by se zdálo. Dochází k tomu, když si začneme všímat, že jsou naše oči unavené. Večer si všímáme napětí a zvýšené únavy očí.

Ne vždy ihned nalezneme souvislost mezi symptomy typu bolestí hlavy, šíje, zvýšené únavy očí a používáním digitálních přístrojů. A nikdy bychom si nepomysleli, že digitální přístroje by mohly být možnou příčinou rozmazaného vidění. To vše však mohou být první známky „počítačového vizuálního syndromu“. Náš zrak se s věkem bohužel neustále zhoršuje co do své schopnosti „akomodovat“, tj. přeostřovat mezi různými vzdálenostmi, a to počínaje věkem kolem 30 let.

Brýlové čočky ZEISS Digital podporují práci ciliárního svalu ve vnitřku oka. Vynikají tím, že pokrývají široký rozsah vidění do dálky a při pohledu na digitální přístroje nabízejí očím cílenou podporu. Můžete je nosit po celý den. Jsou vhodné jak pro ty, kdo nosí brýle poprvé, tak pro dlouhodobé uživatele brýlí.

Tímto způsobem digitální brýlové čočky podporují vaše vidění

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti