Digitální brýlové čočky MADE BY ZEISS

Ve chvílích, kdy Vaše oči relaxují, stává se život pohodlnějším.

Pro tento okamžik to děláme.

Digitální brýlové čočky MADE BY ZEISS

Digitální brýlové čočky

Skoncujte s digitální únavou očí!

Kdo by si to pomyslel? Ukazuje se, že v průměru se na svůj chytrý telefon či jiné mobilní zařízení podíváme až 80krát za den! Rychlé přeostřování z blízka do dálky a naopak představuje pro náš zrak značnou výzvu. Často si toho povšimneme večer, kdy máme oči unavené či nás pálí, nebo nás dokonce bolí hlava. Naše oči pracují bez námahy a do jistého věku se rychle přizpůsobují na všechny vzdálenosti. Náš zrak se s věkem bohužel neustále zhoršuje ve své schopnosti „akomodovat“, tj. přeostřovat mezi různými vzdálenostmi, a to počínaje věkem kolem 30 let. Často k tomu dochází bez povšimnutí. Právě zde mohou speciální brýlové čočky společnosti ZEISS pomoci při snížení únavy očí.

Loading the player...
 • Vaše výhody

  Vaše výhody

  Výhody pro uživatele brýlí

  Brýlové čočky ZEISS Digital pomáhají snížit stres a únavu, vyvolávané neustálým používáním chytrých telefonů a jiných digitálních přístrojů.

  • Vaše oči jsou tak odpočaté a svěží po celý den, a to i po dlouhém dni v práci při manipulaci s vaším chytrým telefonem či tabletem.
  • Vaše vidění je zbaveno jakéhokoli stresu, a to i v případě, že musíte neustále rychle přeostřovat z blízka do dálky a naopak.
  • Vynikající snášenlivost pro uživatele, kdy získáváte i 100% ZEISS záruku snášenlivosti.
  • ZEISS digitální brýlové čočky můžete nosit po celý den.
 • Digitální brýlové čočky: pro koho?

  Komu mohou digitální brýlové čočky pomoci?

  Čím dál více věcí děláme digitálně. Používání chytrých telefonů, tabletů a PC více než pět hodin denně představuje pro naše oči opravdový maraton.

  Trpíte taktéž těmito symptomy:

   

   

  Unavené oči?

  Brýlové čočky ZEISS Digital

  Ztuhlá šíje, krk?

  Brýlové čočky ZEISS Digital

  Bolesti hlavy?

  Brýlové čočky ZEISS Digital

  Co vyvolává digitální únavu očí?

  Čím častěji naše digitální přístroje používáme, zejména chytré telefony, a čím déle je užíváme, tím častěji naše oči přepínají sem a tam mezi pohledem na blízko a do dálky. Ciliární sval ve vnitřku oka naše vidění vždy přeostří. Tím, jak stárneme, již však není tak výkonný, jak by se zdálo. Dochází k tomu, když si začneme všímat, že jsou naše oči unavené. Večer si všímáme napětí a zvýšené únavy očí.

  Ne vždy ihned nalezneme souvislost mezi symptomy typu bolestí hlavy, šíje, zvýšené únavy očí a používáním digitálních přístrojů. A nikdy bychom si nepomysleli, že digitální přístroje by mohly být možnou příčinou rozmazaného vidění. To vše však mohou být první známky „počítačového vizuálního syndromu“. Náš zrak se s věkem bohužel neustále zhoršuje co do své schopnosti „akomodovat“, tj. přeostřovat mezi různými vzdálenostmi, a to počínaje věkem kolem 30 let.

  Brýlové čočky ZEISS Digital podporují práci ciliárního svalu ve vnitřku oka. Vynikají tím, že pokrývají široký rozsah vidění do dálky a při pohledu na digitální přístroje nabízejí očím cílenou podporu. Můžete je nosit po celý den. Jsou vhodné jak pro ty, kdo nosí brýle poprvé, tak pro dlouhodobé uživatele brýlí.

 • Technologie

  Tímto způsobem digitální brýlové čočky podporují vaše vidění

  Loading the player...

Vaše individualizované brýlové čočky:
Tyto ZEISS produkty by pro vás mohly být tou nejlepší volbou.

Vaše povrchová úprava brýlových čoček: odolná, s možností jednoduchého čištění, s vynikající antireflexní vrstvou

ZEISS DuraVision ® Platinum a Silver

Povrchové úpravy brýlových čoček přeměňují plastové brýlové čočky na každodenní mistrovská díla. Vytvrzují plastové brýlové čočky a činí je odolnými vůči nečistotám, s možností snadného čištění.

Objevte, co pro vás mohou dokázat prémiové povrchové úpravy brýlových čoček od společnosti ZEISS

Pokud celý den pracujete na počítači, je na čase najít pro vaše oči nové řešení.

DuraVision ® BlueProtect

Více než kdy dříve jsme vystavováni modrému světlu, a to v důsledku moderních světelných zdrojů, jako je LED osvětlení a záření vydávané zobrazovacími jednotkami. Někteří se domnívají, že modré světlo vydávané světly a displeji je příčinou jejich únavy a diskomfortu.

Jak DuraVision BlueProtect funguje

Čisté vidění po celý den, každodenně

Roztoky pro čištění brýlových čoček od společnosti ZEISS

Je vždy nepříjemné mít znečištěné brýlové čočky. Čištění vašich brýlí by mělo být pokud možno jemné, jednoduché a účinné. To je důvod, proč společnost ZEISS nabízí tak širokou škálu roztoků na čištění brýlových čoček.

Rychlé otření nebo důkladné vyčištění? Společnost ZEISS má roztoky na čištění brýlových čoček, jež potřebujete

Není to pro vás ten pravý produkt?

Nepotřebujete pomoc při rozeznávání předmětů na blízko?

ZEISS jednoohniskové brýlové čočky

ZEISS nabízí čtyři úrovně kvality, sahající od tradičních sférických až po individualizované brýlové čočky, vyrobené pouze pro vaše vizuální potřeby.

Chcete-li se dozvědět více o možnosti výroby mimořádně plochých a odlehčených brýlových čoček, a to i pro velmi poškozený zrak.

Hledáte progresivní brýlové čočky s vynikající snášenlivostí pro uživatele?

ZEISS progresivní brýlové čočky

Progresivní brýlové čočky jsou pravým optickým mistrovským dílem. Nabízejí individualizovanou podporu pro vaše oči, od vzdálenosti na blízko až na dálku a vše, co je mezi tím.

ZEISS nabízí čtyři výkonnostní kategorie, abyste nalezli progresivní brýlové čočky, jež vám padnou nejlépe.

Osobní rada: najděte ZEISS optika ve vaší blízkosti

Hledáte progresivní brýlové čočky s vynikající snášenlivostí pro uživatele?
Zkuste si náš test: trpíte počítačovým vizuálním syndromem?

Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli