Okamžik, kdy se stanovují milníky.

To je okamžik, pro který pracujeme.

Mnohem vyšší než standard našeho odvětví – právě na takové úrovni skupina ZEISS pracuje.

Společnost ZEISS je po více než 170 let skutečnou hnací sílou optického průmyslu. Skupina ZEISS se svými čtyřmi divizemi symbolizuje skvělé znalosti na různých polích optiky a zákazníkům a technickým průkopníkům tak umožňuje stanovovat historické milníky s tím nejlepším možným vybavením. Neustálý vývoj společnosti ZEISS umožnil dosáhnout mnoha technických pokroků a vždy byl hnací sílou celé skupiny ZEISS, které umožňuje neochvějně nabízet přední a inovativní produkty, jež opakovaně zvedají laťku optického průmyslu.

Obchodní skupina ZEISS Vision Care do každého produktu vkládá obchodní znalostí shromážděné ve skupině ZEISS a propůjčuje světu dar jasného vidění bez kompromisů. K tomu v odvětví brýlových čoček neustále stanovuje nové standardy.  

Rádi byste se dozvěděli více o oblastech, v nichž našim zákazníkům pomáháme s optickými produkty a službami?

Vision Care / spotřební produkty

Vision Care / spotřební produkty

ZEISS spotřební produkty nabízí výjimečné objektivy pro pořizování videa a fotografií, zatímco naše dalekohledy vám vzdálené objekty ostře přiblíží na dosah oka. ZEISS Vision Care se soustředí na brýlové čočky prémiové kvality.

Výzkum a kvalitní technologie

Výzkum a kvalitní technologie

ZEISS průmyslová měřicí technika vyrábí spolehlivé a vysoce kvalitní měřící technologie a nabízí vynikající technologické služby. Divize mikroskopie propůjčuje přístup k neviditelným světům těch nejmenších struktur.

Technologie výroby polovodičů

Technologie výroby polovodičů

ZEISS technologie výroby polovodičů nabízí pokročilou litografickou optiku na tvorbu vysoce precizních obvodových cest stále menších a rychlejších mikročipů.

Zdravotnická technika

Zdravotnická technika

ZEISS zdravotnická technika umožňuje doktorům po celém světě pomáhat s opětovným získáním zraku pacientů, kteří si tak mohou znovu vychutnat všechny důležité okamžiky, jež život nabízí.