Nepřehlédněte žádný detail na silnici.

ZEISS DriveSafe Rx

Nepřehlédněte žádný detail na silnici.

ZEISS DriveSafe Rx

17,5 %
sleva

Výrobní brýlové čočky DriveSafe se slevou 17,5%

Tento rok slavíme výročí 175 let společnosti ZEISS. V rámci oslav jsme pro vás připravili speciální nabídku.

V období 1.10.2021 až 30.11.2021 získáte výrobní brýlové čočky DriveSafe s povrchovou úpravou DriveSafe se slevou 17,5 %.

Jak získat nové dioptrické brýle s čočkami DriveSafe?

Je to jednoduché, stačí navštívit naši partnerskou oční optiku, která nabízí brýlové čočky ZEISS. Zeptejte se na další informace o brýlových čočkách ZEISS DriveSafe. Společně najdete tu správnou brýlovou čočku právě pro Vás.

Brýlové čočky ZEISS slouží jako zdravotnický prostředek ke korekci zraku.

Partnerské oční optiky naleznete zde:

Výhody ZEISS DriveSafe

  • Vylepšené vidění za ztížených světelných podmínek
  • Snížení oslnění od reflektorů protijedoucích aut a veřejného osvětlení
  • Optimalizovaný pohled na silnici, na monitory palubní desky a do zrcátek zajišťující rychlé reakce bez stresu!
  • Vhodné také pro každodenní nošení
  • Úplná UV ochrana

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe Vám pomohou, abyste měli jasnější vidění na silnici - dokonce i za zhoršených světelných podmínek. Již nebudete tolik obtěžováni oslněním od okolních aut a veřejného osvětlení během noci a můžete rychle a snadno přecházet mezi poh¬ledy na silnici, GPS navigaci, do zpětného zrcátka a do postranních zrcátek. A to nejlepší na tom všem? Tyto čočky můžete nosit po celý den!

 

ZEISS DriveSafe

Dojeďte do cíle bezpečně a bez stresu

Zaručují vynikající komfort nositele a větší bezpečí na silnici. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou speciálně optimalizovány pro řízení. Díky těmto čočkám uvidíte lépe za tmy i za špatného počasí, ochrání vaše oči před odrazy světla a zaostříte díky nim mnohem snadněji a na mnohem více věcí – rychle a opakovaně. Ideální nadstandardní bezpečnostní prvek vašich brýlí pro každodenní nošení.

Brýlové čočky ZEISS DriveSafe – brýle pro každodenní řízení.

Dobré vidění je základním předpokladem bezpečné jízdy, na cestách se vaše oči totiž musí „otáčet“ mnohem více: neustále se zaměřovat na ulici, navigaci, zpětná a boční zrcátka. Vidění nám navíc často komplikují nepříjemné počasí a zhoršené světelné podmínky. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe – dostupné v jednoohniskové a progresivní verzi – minimalizují únavu očí při řízení, řidičům umožňují lépe vidět a dorazit tak do cíle bezpečně a bez stresu.

Více informací o brýlových čočkách ZEISS DriveSafe naleznete zde: