Zvýhodněná nabídka mikroskopů a servisu pro velký zájem prodloužena do 29.3.2019

ZEISS Stemi 305 MAT s antistatickým povrchem ESD

Základní stereomikroskop v produktovém portfoliu mikroskopů ZEISS určený pro nejširší použití v průmyslu i vzdělávání. Stativ s ESD úpravou nabízí kruhové LED osvětlení s možností přepínání a rotace segmentů pro eliminaci odlesků nebo stínů a jednobodové světlo pro kolmý osvit např. štěrbin, obojí lze kombinovat. Kvalitní ZEISS optika s plynulým zoomem 5:1 pro celkové zvětšení 8x – 40x v kombinaci se širokoúhlými okuláry 10x / 23. Volná pracovní vzdálenost 110 mm + zdvih ostření 145 mm nabízí dostatek prostou pro manipulaci i s většími vzorky.

Objednávkový kód: 7760306943

  • více informací naleznete zde

ZEISS Stemi 508 M LED s digitální kamerou Axiocam ERc 5s

Kvalitní sestava stereomikroskopu se špičkovou APOchromatickou optikou pro nejširší použití v průmyslové kontrole kvality s požadavkem na obrazovou dokumentaci a základní geometrická měření s výstupem do reportů. Stativ je vybaven integrovaným ovládáním horního segmentového kruhového LED osvětlení s pamětí intenzity světla. Digitální dokumentace obrazu je zajištěna barevnou digitální kamerou s rozlišením 5 Mpx s USB výstupem, HDMI s přímým přenosem na monitor (FullHD 30sn/s) a bezdrátovým přenosem živého obrazu.

Objednávkový kód: 7760306970  

  • více informací naleznete zde

ZEISS Axio Lab.A1 MAT s digitální kamerou Axiocam ERc 5s

Vzpřímený mikroskop pro standardní hodnocení mikrostruktur nebo analýzu materiálových vad s požadavkem na obrazovou dokumentaci a základní geometrická měření s výstupem do reportů. Výborná optická kvalita ZEISS v podání materiálových objektivů EC Epiplan pro celkové zvětšení 50x, 100x, 200x a 500x v kombinaci s okuláry 10x / 23mm a kontrastní technikou světlého pole v odraženém světle. Digitální dokumentace obrazu je zajištěna barevnou digitální kamerou ERc 5s s rozlišením 5 Mpx s USB výstupem, HDMI s přímým přenosem na monitor (FullHD 30sn/s) a bezdrátovým přenosem živého obrazu. Kvalitní kovové provedení stativu včetně mechanického stolku s posunem X, Y jej předurčuje pro každodenní náročné nasazení. Volitelně lze dokoupit například objektiv pro 1.000x zvětšení, komponenty pro DIC kontrast, polarizované světlo nebo SW moduly pro automatická hodnocení zrnitosti, podílu fází nebo uhlíku s výstupem do reportů.

Objednávkový kód: 7760306975  

  • více informací naleznete zde
  • více informací naleznete zde

ZEISS Smartzoom 5

Digitální 3D mikroskop se špičkovou plan APOchromatickou optikou ZEISS s volitelným zvětšením až 2.000x s pracovní vzdáleností 76, 36 nebo 30 mm (podle použitého objektivu). Desetinásobný motorizovaný zoom, plně vybavený intuitivním sw (v CZ) s mnoha funkcemi jako automatické snímání a sešívání velkého obrazu ve 3D, odstranění odlesků kruhového světla, snímání časové řady, digitální kontrasty (DIC, fázový kontrast), široká paleta nástrojů pro geometrická měření ve 2D a 3D, automatická měření pomocí obrazové analýzy, export 3D dat do formátů STL, X3D a mnohé další. Veškeré provedené úkony jsou ihned zaznamenány a lze tak vytvořit okamžitě postup pro operátora s omezenými právy k zamezení možných chyb v měření. Automatická kalibrace v celém rozsahu zvětšení. Rozsah posuvu v osách X, Y 130 x 100mm, Z 120 + 60 mm, maximální nosnost stolku 4 kg. Obraz je snímán dvěma integrovanými digitálními kamery pro přehled a detaily. Rameno s optikou je naklápěcí, pro pohled ze strany. Zabudované koaxiální osvětlení, stabilizace obrazu pomocí plovoucího kamerového snímače, bezpečnostní pojistka proti nárazu v objektivech a mnohé další dělají ze Smartzoomu 5 špičkově vybavený a přitom cenově dostupný moderní digitální mikroskop vhodný nejen pro QA/QC aplikace. Je také možná jeho kombinace v systému korelativní mikroskopie se SEM, FE-SEM, FIB-SEM a XRM mikroskopy ZEISS.

Objednávkový kód: 7760306976  

  • více informací naleznete zde
Smartzoom 5

ZEISS Axio Vert.A1 MAT s digitální kamerou Axiocam 305

Spolehlivý manuální invertovaný mikroskop pro standardní hodnocení mikrostruktur nebo analýzu materiálových vad s požadavkem na obrazovou dokumentaci a geometrická měření s výstupem do reportů. Výborná optická kvalita ZEISS v podání materiálových objektivů EC Epiplan HD ve světlém i tmavém poli v odraženém světle pro celkové zvětšení 50x, 100x, 200x, 500x a 1.000x v kombinaci
s širokoúhlými okuláry 10x / 23. Díky kódovanému objektivovému revolveru se přenášejí informace o použitém objektivu do sw a není tak nutné nastavovat měřítko manuálně při změně objektivu. Snímání obrazu pomocí ultra rychlé 5 Mpx kamery Axiocam 305 65sn/s ve FullHD nebo 35sn/s 5Mpx. Kvalitní kovové provedení stativu včetně mechanického stolku s posunem X, Y jej předurčuje pro každodenní náročné nasazení. Invertované provedení navíc nabízí lepší stabilitu a pohodlnější práci i s rozměrnějšími a těžšími vzorky bez nutnosti jejich vyrovnávání. Volitelně lze dokoupit komponenty pro DIC kontrast, polarizaci, motorizovaný skenovací stolek nebo SW moduly pro automatická hodnocení zrnitosti, podílu fází nebo uhlíku s výstupem do reportů.

Objednávkový kód: 7760306978  

  • více informací naleznete zde

ZEISS Axio Zoom.V16 s částicovou analýzou (VDA 19)

Plně automatický a ve třech osách motorizovaný systém pro snímání a hodnocení zbytkových nečistot po oplachových zkouškách na filtrech v souladu s normami VDA Band 19 rev.2, ISO 16232, ISO 4406 a dalšími, vhodný pro částice od velikosti 5 μm. Postavený na platformě oceňovaného a plně motorizovaného mikroskopu Axio Zoom.V16. Vyniká velkým rozsahem zvětšení díky svému 16ti násobnému motorizovanému zoomu, vynikající rozlišovací schopností a přitom dlouhými pracovními vzdálenostmi objektivů 115 a 30 mm s objektivy 0.5x a 1.5x. Díky Set zahrnuje výkonnou pracovní PC stanici s dostatečným výpočetním výkonem pro spolehlivá a rychlá měření. SW balík nabízí přednastavené šablony výstupních reportů, lze je však individuálně upravit podle potřeb zákazníka. Mikroskop je kromě výše uvedeného možné používat i pro standardní úlohy v kontrole kvality, špičková obrazová kvalita, dlouhé pracovní vzdálenosti objektivů, kruhové osvětlení s motorizovanou polarizací jsou k tomu zcela ideální.

Objednávkový kód: 7760307000

  • více informací naleznete zde

Sestavy s kamerou lze doplnit o PC stanici s monitorem.

V uvedených cenách mikroskopů je zahrnuta doprava k Vám, instalace, kompletní zprovoznění a zaškolení obsluhy.

Pro získání nabídky se prosím zaregistrujte zde:

V případě požadavku na jiné přístroje nebo jejich konfigurace nás prosím neváhejte kontaktovat.