Lyžařské brýleMADE BY ZEISS

Lyžařské brýle

Kopíruje terén: vynikající optika kombinovaná s dynamickými a módními lyžařskými brýlemi

Sjezdovky, přicházíme! Pro řadu lidí je to nejoblíbenější roční období. Lyžování a snowboarding může být pro vaše oči velmi stresující: bouřlivé větry, nízké teploty, vysoké UV faktory a až o 90 procent více odrazů slunečních paprsků v zasněženém terénu. To může mít rozhodující vliv na váš zrak a i zkušení lyžaři mají problém s optimálním viděním při přesunu ze slunce do stínu. ZEISS lyžařské brýle vám umožní si odpočinout na party po lyžování, aniž byste měli červené, slzící či unavené oči. Můžete si vybrat z široké škály speciálních technologií, odstínů a funkcí.

 • Vaše výhody

  Vaše výhody

  Výhody pro uživatele brýlí

  Pro vaši oblíbenou zábavu

  • Maximální UV ochrana: odraz od sněhu významně zvyšuje účinky ultrafialového záření při lyžování ve vysokých nadmořských výškách. ZEISS sněhové brýle byly navrženy speciálně pro alpské lyžování, a poskytují tak 100procentní ochranu vůči slunečním UVA a UVB paprskům až do 380 nanometrů.
  • Perfektně sednou a ochrání: lyžařské brýle nesmí zhoršovat zrak. Ať již máte rádi závodění, freestyle, náročné snowboardové tratě či jednoduše den strávený s rodinou na svazích, ZEISS lyžařské brýle jsou k dostání v široké škále modelů pro muže a ženy, včetně modelů s vyměnitelnými brýlovými čočkami. Všechny nabízejí ideální ochranu proti větru, sněhu a dešti – včetně ochrany před sluncem.
  • Maximální vidění přes vynikající ZEISS optiku, lepší kontrast, díky speciálním technologiím od společnosti ZEISS pomáhají lyžařské brýle kopírovat terén za každého počasí. To zvyšuje bezpečí, a to i při vysokých rychlostech a v neznámém terénu. Nejrůznější speciální odstíny, polarizační filtry a zrcadlovky zajistí, že osobní nároky lyžaře nebudou opomenuty.
  • Stylový vzhled: ZEISS sněhové brýle jsou něčím více než jen doplňkem, jsou i módní záležitostí, podtrhující osobitý styl uživatele. Široký výběr odolných, barevných brýlových čoček v kombinaci s módními obrubami jsou zárukou toho, že pokud se jedná o módu, nemusíte dělat žádné kompromisy.
  • Ideální i pro uživatele dioptrických brýlí: dioptrický klip s vašimi dioptriemi lze snadno připnout k ZEISS lyžařským brýlím, což zajistí dokonalé, uvolněné vidění pro každého uživatele brýlí.
    
 • Čím je kvalita ZEISS lyžařských brýlí tak výjimečná?

  Slyšeli jste již někdy o SONAR?

  Tento obrázek simuluje to, co vidíte.

  Tento obrázek simuluje to, co vidíte.

  ZEISS SONAR* je inovativní odstín značky ZEISS Sunlens z Itálie. Zlepšuje vidění za všech světelných podmínek, na sněhu zvýrazňuje barvy, jas a kontrast, a to i při vysokých rychlostech na svazích. Jinými slovy řečeno činí lyžování bezpečnějším.

  Na rozdíl od standardních modrých filtrů potlačuje speciální spektrální křivka ZEISS Sonar modré světlo a dovolí, aby ho část do oka pronikla – v rozsahu mezi 380 a 500 nm. To vám umožní rozpoznat nerovnosti na sněhu, jako např. hrboly a prohlubně. To činí lyžování a snowboarding bezpečnějšími.

  Navíc jsou lyžařské brýle k dispozici s ZEISS Sonar a modely pro muže jsou k dostání s polarizačními filtry. ZEISS POL sněhové brýle se vyznačují tepelně tvarovanými brýlovými čočkami s červeným odstínem. Zajišťují:
   

  • Méně oslnění, způsobeného sněhem a ledem
  • Optimální vidění a pohodlí při nošení
  • Lepší kontrast a detailní vidění
  • Ochranu vůči slunečnímu záření


  Zvýšenou bezpečnost a ještě více zábavy při vaší oblíbené sportovní aktivitě


  * ZEISS Sonar patent: PCT/EP2013/000138.

   

  ZEISS Interchangeable: modely s vyměnitelnými brýlovými čočkami

  Loading the player...
 • Modely

  Modely pro muže

  Modely pro ženy

  Junior models

  Modely, jež vám umožní vyměnit si své brýlové čočky

Vaše individualizované brýlové čočky:
Tyto ZEISS produkty by pro vás mohly být tou nejlepší volbou.

Potřebujete sportovní brýle?

ZEISS sportovní brýlové čočky

Odborníci či amatéři, cyklisté či golfisté, plavci či tenisoví hráči: dobrý zrak je nezbytně důležitý a žádní dva sportovci nejsou zcela stejní.

Dioptrické prohnuté brýlové čočky od společnosti ZEISS jsou výsledkem zkušeností učiněných desítkami let.

Nejen po lyžování

ZEISS sluneční brýlové čočky

Dopřejte si svou vášeň pro barvy a odstíny: celoplošné, gradálové či individualizované – ZEISS se o to postará.

Chcete-li se o ZEISS slunečních brýlích dozvědět více

Čisté vidění po celý den, každodenně

Roztoky pro čištění brýlových čoček od společnosti ZEISS

Je vždy nepříjemné mít znečištěné brýlové čočky. Čištění vašich brýlí by mělo být pokud možno jemné, jednoduché a účinné. To je důvod, proč společnost ZEISS nabízí tak širokou škálu roztoků na čištění brýlových čoček.

Rychlé otření nebo důkladné vyčištění? Společnost ZEISS má roztoky na čištění brýlových čoček, jež potřebujete

Osobní rada: najděte ZEISS optika ve vaší blízkosti

Vybraní optici, jež mají v nabídce ZEISS lyžařské brýle. Vhodného optika naleznete právě zde.

 

Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli