Čisticí roztoky pro brýlové čočky

Šetrné, snadné, účinné

Je vždy nepříjemné mít znečištěné brýlové čočky. Díky svým CleanCoat vlastnostem jsou moderní povrchové úpravy brýlových čoček jako např. DuraVision® Platinum a Silver základem pro snadné čištění a napomáhají chránit brýlové čočky. Jednoduše však neexistuje žádný způsob co do pravidelného čištění, který by byl co možná nejšetrnější, nejsnazší a nejúčinnější. Společnost ZEISS za tímto účelem nabízí celou řadu čisticích roztoků pro brýlové čočky, šetrných na povrch brýlové čočky a snadno použitelných: ZEISS ubrousky pro brýlové čočky pro rychlé čištění na cestách, ZEISS sprej pro brýlovou čočku za účelem hloubkové čištění a ZEISS mikrovlákenný hadřík pro hloubkové čištění navlhko pomocí spreje nebo nasucho.

Vaše výhody

Čištění brýlové čočky kdykoli, kdekoli

  • Optimální ochrana a péče nejen pro vysoce kvalitní brýlové čočky.
  • Brání mikroskopickému poškrábání, zpočátku neviditelnému, avšak postupně zhoršujícímu pohledu přes čočku.
  • Šetrné čištění bez poškození povrchové úpravy brýlové čočky.
  • Řešení pro rychlé čištění na cestách, jakož i pro hloubkové čištění.
  • Snadné použití.
  • Nejen pro brýle: ZEISS ubrousky lze kromě čoček snadno a bez šmouh použít na všechny typy citlivých optických povrchů (např. LCD displeje, chytré telefony, tablety, přenosné počítače, mobilní telefony atd.).

Volba je zcela na vás.

Přehled ZEISS čisticích roztoků

Pro rychlé čištění: ZEISS čisticí ubrousky pro brýlové čočky

Pro rychlé čištění:

ZEISS čisticí ubrousky pro brýlové čočky

Doma, v kanceláři nebo na cestách: čisté vidění kdykoli, kdekoli. Vlhčený, mikrovlákenný hadřík pro čištění brýlové čočky je snadno k dostání a je velmi účinný. Optimální čištění bez poškrábání – testy to prokazují! Ubrousky mají mimořádně jemnou strukturu pro zajištění neobyčejně jemného čištění všech brýlových čoček, a to i s vysoce kvalitními povrchovými úpravami jako je např. DuraVision® Platinum. Jemnost a balení po jednom kusu: ubrousky jsou předvlhčené v jedinečné čistící směsi. Tyto neškodné látky neobsahují žádné agresivní čisticí substance či umělé vůně.

Jsou ideální i k čištění LCD displejů, chytrých telefonů, tabletů PC, laptopů atd.

Důkladný a jemný: ZEISS čisticí sprej pro brýlové čočky (240 ml)

Důkladný a jemný:

ZEISS čisticí sprej pro brýlové čočky (240 ml)

ZEISS čisticí sprej pro brýlové čočky zajišťuje důkladné a zároveň jemné vyčištění brýlových čoček. Pro vyčištění brýlových čoček jednoduše nastříkejte čisticí roztok na ZEISS mikrovlákenný hadřík a své brýlové čočky vyčistěte z obou stran. Sprej neobsahuje žádné agresivní čisticí substance, jež by mohly poškodit brýlovou čočku, povrchovou úpravu či optický povrch. Lze ho použít i k čištění jiných optických povrchů.
Osvědčená dokonalost: ZEISS mikrovlákenný hadřík pro brýlové čočky

Osvědčená dokonalost:

ZEISS mikrovlákenný hadřík pro brýlové čočky

K dispozici jsou i kvalitní tradiční výrobky pro čištění brýlové čočky od společnosti ZEISS: ZEISS mikrovlákenný hadřík pro každodenní čištění brýlové čočky – účinný a jemný, suchý nebo navlhčený vlažnou vodou či ZEISS sprej pro čištění brýlové čočky. Optimální čištění pro dlouhou životnost.

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti