Jednoohniskové brýlové čočkyMADE BY ZEISS

Když si můžete ze života užít každou chvíli.

Pro tento okamžik to děláme.

Jednoohniskové brýlové čočkyMADE BY ZEISS

Jednoohniskové brýlové čočky

Od cenově atraktivních po ty nejmodernější

Jste se svými brýlemi zcela spokojení? Ať už potřebujete brýlové čočky na čtení či na dálku, přesně uzpůsobené monofokální brýlové čočky jsou nezbytné. ZEISS nabízí čtyři úrovně kvality sahající od tradičních sférických až po individualizované brýlové čočky. Moderní ZEISS technologie umí vyrobit mimořádně ploché a odlehčené brýlové čočky, a to i v případě vyšší optické mohutnosti. Spolu se svým optikem můžete uzpůsobit své nové brýlové čočky tak, aby splňovaly vaše vlastní osobní potřeby.

Brýle na dálku pro krátkozraké oči

Brýle na čtení pro dalekozraké oči

 • Vaše výhody

  Vaše výhody

  Výhody pro uživatele brýlí

  Monofokální brýlové čočky splňující jakýkoliv požadavek

  • ZEISS monofokální brýlové čočky nabízejí čtyři kvalitativní kategorie, přesně zaměřené na vaše vizuální potřeby.
  • Optimalizace tloušťky brýlových čoček, a to i v případě vyšší optické mohutnosti, pro snadné nošení, pohodlné brýle a atraktivní vzhled.
  • Vysoká odolnost proti poškození, a tedy ideální pro sport a dětské brýle.
  • Lepší vidění v noci: můžete si objednat i ZEISS progresivní brýlové čočky s i.Scription® technologií – pro lepší kontrastní vnímání a intenzitu barev.
  • Můžete si zvolit typ povrchové úpravy brýlových čoček a další výbavu jako např. prémiové pokrytí DuraVision Platinum®, barevné brýlové čočky nebo samozabarvovací brýlové čočky s PhotoFusion technologií.

 • Monofokální brýlové čočky: jaký typ zvolit?

  Jakou kvalitativní kategorii zvolit kdy?

  Jasné vidění, atraktivní vzhled a pohodlí při nošení

  Monofokální brýlové čočky mají po celé ploše pouze jednu dioptrii. V závislosti na optické mohutnosti vašich brýlových čoček jsou vám k dispozici různé materiály brýlových čoček, jež zajistí možnost těch co možná nejtenčích, nejlehčích brýlových čoček.

   

  1// ZEISS Jednoohnisková sférická čočka: tradiční brýlová čočka

  ZEISS Jednoohnisková sférická čočka je brýlová čočka s bodovým zobrazením ohniska. Pro dosažení vysoké vizuální kvality lze minimalizovat periferní zkreslení. Jsou k dostání jak v plastovém, tak ve skleněném provedení a lze je použít jak pro vyšší, tak nižší optickou mohutnost v podobě brýlových čoček na dálku či na čtení. Moderní výrobní postupy umožňují produkci těchto mimořádně lehkých brýlových čoček. Plastové monofokální brýlové čočky mají ve srovnání se skleněnými brýlovými čočkami až o 40 procent nižší hmotnost.

  2// ZEISS Single Vision AS: brýlová čočka pro lepší vzhled

  Vysoce zakřivené brýlové čočky - děkuji, nechci! Díky svému rotačně symetrickému, asférickému čelnímu povrchu se brýlové čočky ZEISS Single Vision AS vyznačují malým zakřivením a velmi dobrými zobrazovacími vlastnostmi. Zejména vhodné jsou pro uživatele s vyšším počtem dioptrií. Lze vyrobit až o 20 procent lehčí a tenčí brýlové čočky, přitom – kvůli atraktivnosti brýlí – všechny s výrazně menším zakřivením.

  3// ZEISS Single Vision Superb: větší svoboda pro vaše oči

  Technologie FreeForm je magickým slůvkem, které činí tyto brýlové čočky tak ojedinělými a nabízí vám křišťálově čisté vidění. Celý povrch brýlové čočky je optimalizován bod po bodu pro zajištění požitku z optimálního vidění. Zapomeňte na periferní zkreslení – je minulostí! Každá brýlová čočka ZEISS Single Vision Superb je navržena a vyrobena pro každého jednotlivého uživatele zvlášť. Zohledňuje přesně optickou mohutnost, zahrnující sféru, cylindr a jeho osu, prizma a jeho bázi. Ve výsledku docílíte ještě pohodlnější úpravy monofokální brýlové čočky.

  4// ZEISS Single Vision Individual: pro vidění uzpůsobené vašim individuálním potřebám

  Je možná ještě větší individualizace? Ano. Do brýlových čoček ZEISS Single Vision Individual je zahrnuto ještě více osobních parametrů uživatele. Do úvahy jsou vzaty i vaše osobní aberace vyššího řádu. Dosaženo je toho díky vlnoplošné technologii, umožňující optimalizaci povrchu brýlové čočky pro zajištění vynikající vizuální kvality. Při výrobě brýlové čočky za užití technologie FreeForm jsou zohledněny všechny optikem naměřené parametry. Brýlové čočky ZEISS Single Vision Individual zaručují vynikající snášenlivost ze strany uživatele. Jednoduše neexistuje žádná lepší cesta k uzpůsobení brýlových čoček potřebám každého jednotlivého uživatele!

 • Technologie

  Proto činíme naše brýlové čočky tenčí a lehčí

Vaše individualizované brýlové čočky:
Tyto ZEISS produkty by pro vás mohly být tou nejlepší volbou.

Vaše povrchová úprava brýlových čoček: odolná, s možností jednoduchého čištění, s vynikající antireflexní vrstvou

ZEISS DuraVision ® Platinum a Silver

Povrchové úpravy brýlových čoček přeměňují plastové brýlové čočky na každodenní mistrovská díla. Vytvrzují plastové brýlové čočky a činí je odolnými vůči nečistotám, s možností snadného čištění.

Objevte, co pro vás mohou dokázat prémiové povrchové úpravy brýlových čoček od společnosti ZEISS

Pokud celý den pracujete na počítači, je na čase najít pro vaše oči nové řešení.

DuraVision ® BlueProtect

Více než kdy dříve jsme vystavováni modrému světlu, a to v důsledku moderních světelných zdrojů, jako je LED osvětlení a záření vydávané zobrazovacími jednotkami. Někteří se domnívají, že modré světlo vydávané světly a displeji je příčinou jejich únavy a diskomfortu.

Jak DuraVision BlueProtect funguje

Čisté vidění po celý den, každodenně

Roztoky pro čištění brýlových čoček od společnosti ZEISS

Je vždy nepříjemné mít znečištěné brýlové čočky. Čištění vašich brýlí by mělo být pokud možno jemné, jednoduché a účinné. To je důvod, proč společnost ZEISS nabízí tak širokou škálu roztoků na čištění brýlových čoček.

Rychlé otření nebo důkladné vyčištění? Společnost ZEISS má roztoky na čištění brýlových čoček, jež potřebujete

Není to pro vás ten pravý produkt?

Jste náruživým uživatelem digitálních přístrojů?

Brýlové čočky ZEISS Digital

Kdo by si to pomyslel? Ukazuje se, že v průměru se na svůj chytrý telefon či jiné mobilní zařízení podíváme až 80krát za den! Rychlé přeostření z blízka do dálky a naopak představuje pro náš zrak značnou výzvu.

Zjistěte více o digitální únavě očí a o tom, jak jí správné brýlové čočky mohou zabránit

Trávíte velkou část času za volantem?

ZEISS DriveSafe

Mnozí se cítí nejistě a s nedostatečnou podporu svých brýlí, když musí řídit za obtížných podmínek jako např. při bouři, v noci nebo za svítání či za soumraku.

Chcete-li se dozvědět více o brýlových čočkách, optimalizovaných pro řízení a vhodných pro každodenní použití

Osobní rada: najděte ZEISS optika ve vaší blízkosti

YVáš ZEISS optik vám vaše monofokální brýle ochotně vyměří po důkladném vysvětlení všech vašich možností. Vhodného optika naleznete právě zde.

Relaxed Vision Center a I.Scription Partner vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli