ZEISS čistící roztoky na brýle.

Užívejte si jasné vidění po co nejdelší možnou dobu.

Jasné vidění máte na dosah během několika sekund. ZEISS čistící roztoky z vašich brýlí lehce odstraní špínu, prach i mastnotu a zamezí nepříjemnému zamlžování. Vaše brýlové čočky zůstanou čisté po mnohem delší dobu a ochráníte jejich povrchovou úpravu. To vše se zárukou bezchybného vidění a prodloužené životnosti vašich brýlí.

Jasné vidění za všech okolností:
ZEISS čistící roztoky na brýlové čočky.

Šetrné, snadno se používají, účinné

Samotná péče o čočky je usnadněna už jejich moderní povrchovou úpravou odpuzující špínu. Žádný nositel brýlí se však jednou za čas nevyhne jejich čištění. Všechny námi nabízené čistící roztoky na brýle se snadno používají a k brýlím jsou šetrné: Předvhlčené čistící ubrousky ZEISS na brýlové čočky jsou ideální pro občasné rychlé otření brýlí, čistící sprej ZEISS s mikrovláknovým ubrouskem ZEISS vám pak umožní důkladné očištění čoček bez zanechání jakékoli stopy.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Vyhledat optika

Vyhledejte optika společnosti ZEISS ve vaší blízkosti.

Ochranné a účinné řešení. I když máte na spěch.

Použití rukávu, trička nebo ubrousku může být praktické, avšak pro čištění čoček ne příliš vhodné. Čistící ubrousky ZEISS jsou k brýlovým čočkám šetrné, zajišťují bezvadný výsledek bez zanechání šmouh a jejich použití je stejně rychlé jako otření rukávem. Výjimečně jemná struktura ubrousku navlhčeného v unikátní směsi čistících prostředků je zárukou šetrné péče bez obsahu agresivních látek, které jsou v čistících prostředcích na brýlové čočky často obsaženy. Dobré pro vás – i pro vaše brýle.

Šetrná péče s antistatickým účinkem. Pro důkladné každodenní čištění.

Perfektní kombinace pro šetrnou péči o vaše brýlové čočky: mikrovláknový ubrousek ZEISS v kombinaci se ZEISS čistícím sprejem brýlových čoček. Stejně účinné jako důkladné čištění pod tekoucí vodou pH neutrálním čistícím prostředkem.

Škrábance a nečistoty nemají šanci. Odolnější než kdykoli předtím.

Vysoce výkonná povrchová úprava čočkám propůjčuje neobyčejnou odolnost proti poškrábání či částicím statického prachu. Výhoda: vaše čočky zůstanou čisté po mnohem delší dobu a mnohem snáze je vyčistíte. Lepší vidění i lepší vzhled – z části také díky nejmodernější antireflexní povrchové úpravě.

5 tipů pro čištění brýlových čoček


Čištění ubrouskem, tričkem či rukávem nedoporučujeme – brýlím vůbec neprospívá.

1. Čištění ubrouskem, tričkem či rukávem nedoporučujeme – brýlím vůbec neprospívá. Nezapomeňte: náležitá péče o brýlové čočky prodlužuje jejich životnost a zajišťuje lepší vidění. I když jste na cestách, používejte čistící prostředky ověřených odborníků optického průmyslu.

Nemyjte mikrovláknové utěrky ve vodě o teplotě vyšší než 40 °C a nepřidávejte aviváž – utěrka by při příštím čištění na povrchu zanechala fleky.

2. Nemyjte mikrovláknové utěrky ve vodě o teplotě vyšší než 40 °C a nepřidávejte aviváž – utěrka by při příštím čištění na povrchu zanechala fleky.

Škrábance nelze setřít, ať už máte brýlové čočky vyrobené z plastu či ze skla.

3. Škrábance nelze setřít, ať už máte brýlové čočky vyrobené z plastu či ze skla. V takovémto případě je na místě prevence, poškrábané čočky nezbývá než vyměnit. I když se poškození zdá být pouze kosmetické, k rozptylování světla, které dráždí oči, dochází i přes miniaturní škrábance. Z toho důvodu je důležité čočky čistit speciální mikrovláknovou utěrkou.

 Vaše brýle potřebují útočiště!

4. Vaše brýle potřebují útočiště! Kdykoli je nemáte na sobě, uchovávejte je v tvrdém pouzdře. Nemáte-li pouzdro při sobě, pokládejte je na bezpečné místo s čočkami směrem vzhůru.

Brýle dobře nenesou extrémně vysoké ani nízké teploty.

5. Brýle dobře nenesou extrémně vysoké ani nízké teploty. Zapomenout brýle na palubní desce v autě za horkého letního dne je také něčím, čemu byste se měli vyhnout. Totéž platí pro nošení brýlí v sauně nebo pokládání brýlí na topení. Nevystavujte vaše brýle extrémním teplotám více, než je nutné.

Související produkty

Můj zrakový profil Zjistěte své osobní zrakové návyky a získejte čočky uzpůsobené na míru.
Vyhledejte ZEISS optika ve své blízkosti