Obchodní partnerství s ZEISS

Obchodní podpora přizpůsobená pro úspěch vašeho podnikání.

Společnost ZEISS se zavázala stát se vaším obchodním partnerem – nikoli konkurencí. Obchodní partnerství vám pomůže poskytovat ty nejlepší služby a produkty v oblasti péče o zrak a umožní růst vašeho podnikání. Jako obchodní partner ZEISS můžete využít celé řady možností – od marketingové podpory po služby zákazníkům na míru.

Obchodní partnerství pro profesionály v péči o zrak.

Uvědomujeme si vaše každodenní výzvy a chceme jim spolu s vašimi obchodními potřebami porozumět. Závěry globálního výzkumu trhu:

  • Navyšování příjmů a ziskovosti kvůli rozšiřujícím se řetězcům s optikami a vzniku on-line optik je stále obtížnější.
  • Osvědčeným postupem je budovat si v rámci místní komunity dobré jméno jako odborník na péči o zrak.
  • Klíčem k obchodnímu úspěchu jsou neustávající průprava a vzdělávání se: poskytnou vám výhodu nad konkurencí. Usilujeme o prohlubování nejen vašich znalostí a dovedností, ale také znalostí a dovedností vašich zaměstnanců.

Obchodní partnerství s ZEISS vám tyto výzvy pomůže překonat, pozvedne úroveň vaší značky a zajistí vám lepší profesionální pověst v regionu.

 

Obchodní partnerství lze charakterizovat třemi slovy:

jednoduché, osvědčené, měřitelné

Potencionálním partnerům nabízíme status ZEISS Partner a také vyšší úrovně partnerství:

  • ZEISS Vision Partner
  • ZEISS Vision Expert
  • ZEISS Vision Center

ZEISS analýza zraku – cesta k ideálnímu zrakovému řešení.

ZEISS analýza zraku je srdcem konceptu ZEISS Vision Center. Srozumitelná konzultace a proces prodeje mají zákazníkům poskytnout veškeré informace, které o získání nových brýlí přizpůsobených na míru potřebují. Jedná se o jedinečný zážitek z konceptu interiéru a značky, který vám přinese jen výhody. Přece jen platí, že čím více zákazník porozumí tomu, co kupuje, tím pravděpodobněji si zvolí vysoce kvalitní produkt.

ZEISS analýza zraku

Marketingová podpora společnosti ZEISS vám pomůže k obchodnímu úspěchu

Poskytneme vám marketingové materiály, marketingové předměty, obsah, kampaně a mnohem více na podporu prodeje, nabídky služeb a prémiových produktů ZEISS.

Atraktivní možnosti získávání nových zákazníků

Během pracovních dnů často nemáme čas na hledání nových zákazníků. Získávaní nových zákazníků přitom patří mezi klíčové faktory dlouhodobého úspěchu. Právě z toho důvodu našim obchodním partnerů nabízíme hned celou řadu možností, jak potencionální zákazníky přilákat. Mezi tyto možnosti patří:

Můj zrakový profil

Aplikace ZEISS My Vision Profile (Můj zrakový profil) pro chytré telefony a internetové prohlížeče, jež sestavuje podrobný zrakový profil zákazníka a navrhuje možná řešení nápravy. Jedná se o účinný způsob získání nových zákazníků – zejména při použití se zabudovaným nástrojem hledání optiků, který na vyžádání zobrazuje seznam místních partnerských optik ZEISS.  

Najít optika

Zákazníci mohou nástroj pro vyhledání optiků použít na našich internetových stránkách a v aplikaci My Vision Profile. Jeho prostřednictvím je možné najít místního optika a domluvit si s ním přes e-mail schůzku. Jedná se o skvělý marketingový nástroj pro snadné přilákání pozornosti k vašemu podniku.

Informační kampaně pro spotřebitele

Naše informační kampaně pro spotřebitele zvyšují povědomí – o důležitosti dobrého zraku a nových produktech ZEISS, např. brýlových čočkách ZEISS DriveSafe a ZEISS Digital. Společnost ZEISS je průkopníkem v oboru, když přijde na inovativní produkty zaměřené na zákazníky. Využijte těchto produktových kampaní ke své maximální výhodě.

LEPŠÍ VIDĚNÍ a obsah orientovaný na spotřebitele

Lidé se o dobrý zrak často začínají zajímat, až když se jim začne zhoršovat jejich vlastní. Usilujeme o zvýšení informovanosti mezi spotřebiteli a snažíme se, aby pochopili důležitost dobrého zraku – než začnou sami pociťovat problémy s viděním. To je důvod existence LEPŠÍHO VIDĚNÍ, portálu pro spotřebitele, kde snadno čitelným způsobem představujeme zajímavá témata související s péčí o zrak.

Takto navyšujeme počet návštěvníků našich internetových stránek a v důsledku také počet osob, jež navštíví vaši prodejnu: pravidelné odkazování na vyhledávač optiků znamená, že čtenáři jsou jen několik kliknutí vzdálení od schůzky s vámi.

Jen pro vás: naše zákaznická služba**

Jsme vám k dispozici během vaší provozní doby, od rána do večera: kromě našich produktů a služeb vám u všech typů partnerství nabízíme osobní obchodní podporu, která zodpoví veškeré dotazy ohledně procesu objednávání – např. VISUSTORE nebo brýlových čoček ZEISS. Abychom vás podpořili v průběhu každodenní činnosti a zajistili co nejplynulejší průběh partnerství, okamžitě odpovíme na vaše telefonáty a během stejného dne také na e-maily (např. objednávky, stížnosti nebo dobropisy). Naše kurýrní služby jsou neustále v provozu. Vaše podnikání podpoříme všude, kde to je možné. Takto vám pomůžeme stát se ještě úspěšnějšími – rychle a snadno.

*Tyto služby se mohou lišit podle zemí. Pro více informací se obraťte na místní zákaznické služby.
**Dostupnost zákaznických služeb se může lišit podle zemí. V ČR našim obchodním partnerům nabízíme prvotřídní podporu v pracovní dny od 8:00 do 18:00.

Společnost ZEISS je jeden z předních výrobců brýlových čoček na světě a vždy usiluje o maximální přesnost a vizuální pohodlí. Společnost ZEISS navrhuje a vyrábí brýlové čočky, nástroje a měřící systémy, ale také maloobchodní koncepty a technologické služby, které neustále zvedají standard péče o zrak.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Zákaznická služba ZEISS