Skutečné partnerství

S obchodní skupinou ZEISS Vision Care

V životě jsou někdy nejdůležitější krátké, pomíjivé momenty. Vidíme je díky našemu zraku. Pozorujeme okolní dění. Spatřujeme pravdu. Vidíme krásu věcí v jejich nespočetném množství detailů.

Umožněte svým zákazníkům vidět bez kompromisů. Poskytněte jim možnost jasně vidět každý životní okamžik. Pomocí toho pravého řešení pro jejich zrakové potřeby.

Díky spolupráci s obchodní skupinou ZEISS Vision Care budete schopni zákazníkům poskytovat ideální řešení pro každý požadavek. To vše díky našemu dominantnímu postavení na optickém trhu, ucelené nabídce obsahující průkopnické inovace a celosvětové síti.

Jedinečné zázemí stojící za prvotřídními produkty a službami.

Díky prvotřídním odborným znalostem v různých oblastech optiky získaných v rámci 170leté zkušenosti s vývojem a inovací vašim zákazníkům umožníme vidět okolní svět. Společnost ZEISS nejenom vytváří milníky, ale také mění životy.

Naše značka jako vaše záruka kvality

Naše jedinečné odborné znalosti z oblasti optiky se odráží v každém produktu a službě ZEISS. Máme jediný cíl: vytvářet ta nejlepší možná řešení pro vás a vaše zákazníky.

Německá kvalita

Reagujeme na tržní požadavky a naše know-how využíváme k tvorbě těch nejlepších novátorských designů brýlových čoček a ZEISS technologických řešení zraku pro optimální měření zraku, přesnou refrakci a zábrus. Na nejvyšší úrovni kvality. Protože víme, že pro maximální zrakový výkon skvělá čočka nestačí. K dokonalosti chybí individuální přizpůsobení čočky nositeli.

Budoucnost optiky

Svůj potenciál prozkoumáte naplno jen s těmi nejmodernějšími technologiemi a řešeními.

Produkty

Objevte naše portfolio – od brýlových a slunečních čoček po povrchové úpravy, optické nástroje a ubrousky na čočky.

Obchodní podpora přizpůsobená vašim potřebám v rámci globální infrastruktury a osobních služeb

Při vytváření dlouhodobého úspěchu máte naši podporu. ZEISS Experience je ucelený a upravitelný obchodní koncept nabízející vynikající nákupní podmínky a zkušenost se značkou. Ve světě momentálně existuje více než 120 zrakových center.

Nástroje a systémy

Zcela nový rozměr přesnosti pro vaši praxi