Sluneční brýlové čočky pro sport.
Ochrana očí spolu s ostrým viděním až na okraj čočky.

 • V čem jsou brýle určené pro sport jiné?

  V čem jsou brýle určené pro sport jiné?

  Chcete-li si při sportování dopřát ničím nerušené vidění, potřebujete brýle, které vyhoví mnoha různým požadavkům. Sluneční brýlové čočky ZEISS pro sport jsou lehké a odolné, s intenzitou ztmavení přesahující 80 % a volitelnou povrchovou úpravou pro ochranu před prachem a poškrábáním, to vše při maximálním přizpůsobení vašim očím. Díky technologii Cosmetic Edge® vám tyto tenké čočky poskytnou ostré vidění až k okrajům čočky, a to i v případě, nosíte-li výrazně zahnuté čočky s vysokým počtem dioptrií. Tímto je zajištěn bezchybný univerzální zrak a ochrana očí před špínou, slunečním zářením či prachovými částicemi vzduchu. Ať už jezdíte na kole, běháte, hrajete vodní sporty, tenis fotbal či golf.

  Kromě toho: sportovní brýle ZEISS jsou dostupné také s jednoohniskovými či progresivními čočkami.

 • Jak funguje technologie Cosmetic Edge®?

  Jak funguje technologie Cosmetic Edge®?

  Loading the player...

  Kulaté. Obdélníkové. Sportovní. Stylové. Vytvoření zaoblené čočky je velice náročné. Zaoblená čočka by měla být co nejtenčí i na okrajích a zároveň by měla optimálně napravovat zrakové vady nositele. Díky technologii Cosmetic Edge je společnost ZEISS schopna vyrábět ploché čočky s optimální korekcí zraku, a to i v případě velkého průměru čoček a výrazně zaoblených obrub. To je skvělá zpráva nejen pro fanoušky sportovních brýlí, ale také pro ty, kteří mají v oblibě módní sluneční brýle nebo nosí brýle na předpis a rádi by své brýle měli zaoblené!

  Bez Cosmetic Edge Technology

  S Cosmetic Edge Technology

 • Doplňkové možnosti
 • Vyhledat optika

  Vyhledejte ZEISS optika ve vaší blízkosti

  Vyhledejte optika ve vaší blízkosti. Poskytne vám podrobné informace a pomůže vám vybrat sluneční brýle přizpůsobené vašemu oblíbenému sportu...

  • Pokročilé vyhledávání

Sdílejte tento článek se svými přáteli